Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Focus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Ford Focus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:43 ,

Ford Focus 1.8 TDi V.p2001 Pa Dogan

780 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:21 ,

shitet Ford Fokus 1.6Dizel 2011RKS

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 ,

Shes Veturen Ford Fokus 1.8 Tddi

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

Ford Focus 1.6 Benzin Rks 2 Muj

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

Ford Focus titanium

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 ,

Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI 1,6 benzin

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:02 ,

Shitet fordi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:57 ,

Ford Focus 1.6 Diesel

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

Ford focus

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:19 ,

Shes ford fokus 1.8 dizel vp 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 ,

Ford Focus 2.0 TDCi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:00 ,

Ford focus

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:42 ,

Ford Focus 2.0 Tdci Titanium 2008 ���� - Mundesi Ndrrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 ,

Shes Ford Focus. 1.8 dizell Rks6Muj. viti2003. Klima ac

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:57 ,

Kompleti seti per Ford Focus 1.8 tdci

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:51 ,

Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:18 ,

Ford Focus

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:40 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:38 ,

Blej Vetura Pa Dogan Ose Ato qe nuk i Perdorni Rks

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:36 ,

Ford Fokus 1.8 Tdci Pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 20:16 ,

FORD FOKUS 1.8 dizel vp 2004 rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:53 ,

Ford Focus 1.8 Dizel Rks 10 Muj Klim Gjendje pa vrejtje��

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:35 ,

Ford Focus 2.0 tdci 2011 nga zvicrra full opsion

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:01 ,

Shes ford focus

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 12:04 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 12:03 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 18:58 ,

SHITET FORD FOCUS 1.8 DTCI

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 18:13 ,

Ford Focus Dizell 1.8 DI turbo intercoler

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 07:06 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:07 ,

pjes Ford Focus 1.6

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 01:59 ,

Ford Focus 1.6 2010

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 ,

Ford Focus

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 01:57 ,

Ford Focus 2009, 1.6 diesel

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 13:25 ,

Ford Fokus 1.8 CDTI Viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:00 ,

Ford Focus mundsisht ndrrim edhe me Pikap

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 19:59 ,

Shitet ford focus ne gjendje te regullt

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 06:46 ,

Ford Focus 1.8 dizel 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 03:29 ,

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 18:36 ,

Shitet Fordi

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:40 ,

Shes Ford Focus 1.8 Dizell. Rks6Muj. Viti2003. KlimaAC

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 11:28 ,

Ford focus

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:03 ,

Ford focus

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 13:55 ,

ford focus tdci 1.8 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 08:57 ,

Ford focus 2.0

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 17:14 ,

Ford focus 1.8 dizell 12 muje regjistrim

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:32 ,

Ford Focus 1.8 TDI Viti 2001 Rks

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 22:00 ,

FORD FOCUS 1.8D TiPToP

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 16:33 ,

shes ford focus 1.8tdi me rks 10 muj

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 15:15 ,

Ford

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 12:49 ,

Shes Ford Focus 1.8Dizell Viti2003. Rks6Muj Viti2003 klimaAc

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford Focus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione