Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Fusion

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Fusion | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:51 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Fusion 2005 1.4 diesel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:21 Vetura , Vushtrri

FORD FUSION "GHIA" 1.4TDCI RKS 8 Muaj Klimatronik V.p-2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:42 Vetura , Kastriot

Ford Fusian 1.4 dizell 2003 regjistrim ska

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 02:43 Vetura , Viti

Ford Fusion 1.4 gaz/benzin

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:19 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Ford Fusion 1.4 TDCI automatik VP 2007

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 17:08 Vetura , Viti

Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 20:37 Vetura , Gjilan

Ford Fusion 2006 1.6 Dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 15:13 Vetura , Dragash

Shitet ose Ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 15:59 Vetura , Prishtinë

FORD FUSION - 1.4B - 2011 - RKS 5 MUJ

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:52 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET FORDI 1.8DIZELL

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Dhj 13:09 Vetura , Viti

VLORE

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 10:25 Vetura , Prishtinë

Shes veturat Ford Fusion

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 12:14 Vetura , Malishevë

Ne shtje ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 20:14 Vetura , Lipjan

Shitet ose Ndrrohet Ford 2006 / 1.6 Dizell

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 00:40 Vetura , Gjilan

Shitet fordi per pjes

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 14:50 Vetura , Gjilan

Shitet Fordi me targa te huja

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 19:51 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Fusion 1.4 benzin Pa Dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 21:47 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Fusion 1.4 benzin Pa Dogan☎️

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 19:10 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Fusion 1.4 benzin Pa Dogan☎️

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 15:43 Vetura , Lipjan

FORD FUSION 1.4 DIZELL

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 08:55 Vetura , Vushtrri

Ford fusion 2011 1.4 benzin 11 muj rexhistrim

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 02:41 Vetura , Fushë Kosovë

Ford 1.4 Dizel 2003

2 600 EUR

03 Shk 14:34 Vetura , Prishtinë

Ford Fusion 1.4 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 00:04 Vetura , Vushtrri

Ford Fusion 2011 1.4 Rks

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 23:16 Vetura , Vushtrri

shitet ford fusion 1.4 tdci viti 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 20:58 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fusion 1.4 dizell nga CH - Regjistrim 9 muaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 19:21 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fusion nga CH- 1 vit regjistrim

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 12:51 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fusion 1.4 dizell nga CH - Regjistrim 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 22:09 Vetura , Prishtinë

Ford fusion 1.4 tdci viti:2003, Dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 15:22 Vetura , Lipjan

Ford fusion 1.6 cdti 2006

3 250 EUR

11 Qer 15:06 Vetura , Lipjan

Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 02:20 Vetura , Lipjan

Ford fusion 1.6b Automatik 2010 rks

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 21:51 Vetura , Prishtinë

Ford fusion 1.4 tdci

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 18:39 Vetura , Viti

Shitet ford fusion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Jan 17:17 Vetura , Lipjan

Ford Fusion 1.6 tdci

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:13 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura Ford Fusion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:24 Vetura , Prizren

FORD Fusion

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 17:23 Vetura , Gjilan

Shes pikap diesel 1.8 Tdci

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 14:15 Vetura , Pejë

Shes pikap ne gjendje te regullt

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 20:22 Vetura , Prishtinë

Shitet ford fusion 1.3i

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:06 Vetura , Ferizaj

Ford fusion

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:29 Vetura , Viti

Shitet makina

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 20:14 Vetura , Prishtinë

Ford fusion 1.4 tdci

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 19:50 Vetura , Gjilan

Ford fusion 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:20 Vetura , Prishtinë

Ford fusion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:38 Vetura , Lipjan

Ford fusion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:11 Vetura , Prizren

Shitet Ford Fusion 2015

14 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Jan 20:00 Vetura , Viti

Ani

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 11:27 Vetura , Prishtinë

Ford fusion 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 08:47 Vetura , Prishtinë

shes ford fusion 1.6 benxin

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Fusion | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione