Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Galaxy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Galaxy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:40 Vetura , Fushë Kosovë

MINIBUSI Ford Galaxy 2014 ulse 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 Vetura , Prishtinë

MINI BUSS Ford Galaxy 2014 ulse 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 22:50 Vetura , Prizren

Ford nga gjermania

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 17:32 Vetura , Dardanë

Ford Galaxy 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 17:59 Vetura , Prizren

Ford galaxy

1 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 21:25 Vetura , Prizren

Ford Galaxy

2 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 12:48 Vetura , Prishtinë

shitet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 17:42 Vetura , Gjilan

RKS 8 MUJ BENZIN BOJ NDRRIM ME 2006 VW .SHKODA.AUDI SHTOJ €

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 17:41 Vetura , Gjilan

8 muj regjistrim RKS ndrroj me VW .AUDI .mbi 2006 shtoj €

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 15:45 Vetura , Mitrovicë

Ford Galaxy 2.0 TDI

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 12:25 Vetura , Klinë

Seiten urgjend 1.9 diesel

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 13:59 Vetura , Skenderaj

Shitet Ford Galaxy 2008, 2,0, 140 Hk, 7- ulese

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 14:21 Vetura , Prishtinë

super gjendje.. fier

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Gush 21:55 Vetura , Pejë

Ford Galaxy 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 22:56 Vetura , Pejë

Shitet Ford Galaxy 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 15:01 Vetura , Mitrovicë

veturë

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 14:24 Vetura , Mitrovicë

veturë

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 23:18 Vetura , Pejë

Shitet ford galaxy 2.0 disel

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 14:29 Vetura , Pejë

Shes fordin pa dogan 2013 shum i mir

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 17:12 Vetura , Vushtrri

Ford Galaxy 1.9 Tdi AUTOMATIK RKS 5 Muj

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 16:28 Vetura , Klinë

Shitet urgjend

1 750 EUR Price Reduced

02 Maj 15:46 Vetura , Klinë

2200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 02:13 Vetura , Prizren

FORD GALAXY

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 01:34 Vetura , Prishtinë

Shes ford 1.9 dizell

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 06:54 Vetura , Prishtinë

SHITET VETURA

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 20:32 Vetura , Lipjan

Ford galaxy

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 20:44 Vetura , Prishtinë

Ford galaxy 1.9 tdi pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 08:28 Vetura , Klinë

Shitet ndrrohet Ford galaxy

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:17 Vetura , Prishtinë

Ford 1.9 tdi.150 ps.ARL.nga zvictra pa dogane

1 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 01:38 Vetura , Prishtinë

guma me bandasha me kapaka 16 ford galaxy

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Nën 15:48 Vetura , Klinë

Ford galaxy

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Tet 13:23 Vetura , Vushtrri

FORD 1.9 DISEL 7 ULSE

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 11:02 Vetura , Pejë

ford galaxy 2007 sap qrdh nga austri

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 16:40 Vetura , Gjakovë

ford galaxy sharan 1.9 tdi 1 vit regjistrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 19:14 Vetura , Viti

Vetur

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 18:58 Vetura , Prizren

Ford

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:58 Vetura , Pejë

FORD GALAXY DTCI 2.O

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 09:51 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet 044693740

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 20:00 Vetura , Ferizaj

Ford Galaxy 1.9 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 02:55 Vetura , Prishtinë

1.9 tdi 3 tkuqe.ARL ardhur tash nga jashte

1 180 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 13:23 Vetura , Mitrovicë

Makin te KELI_02 trovo

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 07:54 Vetura , Prizren

Ford

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 10:01 Vetura , Lipjan

Shitet ford galaxy pa dogan

570 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 12:45 Vetura , Prizren

Shitet vetura Ford Galaxy 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 00:41 Vetura , Pejë

Ford galaxy

8 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 14:22 Vetura , Mitrovicë

ford

750 EUR

06 Shk 10:42 Vetura , Skenderaj

Ford galaxy

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 21:54 Vetura , Ferizaj

Ford galaxy 1.9 disel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 21:18 Vetura , Viti

ford galaxy 1.9 disel 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Galaxy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione