Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjilan | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 5
B-Max , 3
Bronco , 3
Capri , 4
C-Max , 7
Cougar , 3
Courier , 40
Edge , 1
Escape , 1
Escort , 65
Explorer , 5
F 250 , 1
F 350 , 1
Fiesta , 126
Flex , 1
Focus , 187
Fusion , 6
Galaxy , 26
Granada , 1
GT , 2
Ka , 58
Kuga , 8
Maverick , 5
Mondeo , 93
Mustang , 5
Orion , 16
Probe , 4
Ranger , 17
Scorpio , 1
Sierra , 8
S-Max , 3
Streetka , 1
Taunus , 1
Tourneo , 4
Transit , 144

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:11 Shitorja ,

Ford Focus 1.0 SCTI,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Ford Ka 1.2i,Ambiente,Benzin

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:30 Shitorja ,

Ford Ranger 2.2 Diesel Automatic 2016 6G����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 13:44 ,

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatik Full 2015 RKS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 10:06 ,

SHITET FORD FOKUS

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 11:44 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 11:23 ,

Ford courier+RIMORKIO

1 080 EUR Price Reduced

20 Korr 00:23 ,

Shitet Ford Ranger 2.5 Viti 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 23:48 ,

Ford cmax

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 22:22 ,

Ford Focus 2.0TDCI automatik ����

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 11:43 ,

Ford Mustang Kabriolet

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Korr 07:16 ,

ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 19:11 ,

Ford Grand C- Max 2.0 TDC AUTOMATIK

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:33 ,

Kemi pjes per ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:31 ,

Kemi pjes per ford fiesta

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 11:52 ,

Shitet Ford Focus

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Korr 09:03 ,

Ford Fiesta 1.6 Dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 09:08 ,

Dord courier +rimorkio

1 260 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 20:44 ,

Shitet Ford Ranger 2.5 Viti 2006

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 19:23 ,

Ford Mondeo!

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 18:31 ,

shes ford Escort

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:26 ,

SHitetet ford focus

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 20:37 ,

Ford Fusion 2006 1.6 Dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 17:24 ,

Ford

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 15:43 ,

Ford Connect 200S

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Qer 23:48 ,

Shes ford mondeo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:18 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 ,

shes ford

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 09:38 ,

Ford Focus 1.6 TDCI 2012

6 990 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 13:05 ,

Motor per Ford Citroen, Pezho

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 03:06 ,

Ford Fiesta 1.4 TDci 2008 10muj Rks

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:32 ,

Shitet Kombi

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 22:15 ,

Shitet apo ndrrohet fordi 2.2 diesel

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 13:52 ,

Ford Kuga 2.0 tdci 4x4

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 13:46 ,

shes ford monedo

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:30 ,

Ford Mondeo 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 10:52 ,

Ford fiesta

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 ,

Ford Ranger

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 23:03 ,

Ford Ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:37 ,

Ford-focus

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 18:47 ,

Shitet ford fiesta 1.5 dizell

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:40 ,

FORD MONDEO 2.0 DIZELL

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 19:01 ,

Ford transit connect T 230

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:33 ,

Ford Eskort

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 17:06 ,

FORD FOKUS 1.9 TDI VITI 2008

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 17:19 ,

shitet ford fiesta 1.5

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 15:39 ,

Ford conekt

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:10 ,

shitet ford fiesta 1.5

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 23:22 ,

u shit u shit e gzoft prishtina flm mer jep

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 15:45 ,

Shitet ford fiesta xline

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione