Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Ka

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Ka | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:14 Shitorja Vetura , Gjilan

Ford Ka+ 1.2 Benzin 2017����

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 Vetura , Prishtinë

Shes Pjes Per FORD KA

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 03:17 Vetura , Prizren

Ford Ka 700Euro

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Mar 12:00 Vetura , Pejë

Ford KA

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 02:19 Vetura , Mitrovicë

Shes veturën 049 848 630

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:12 Vetura , Prizren

Ford Ka 900Euro 043/843/585

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 22:48 Vetura , Prizren

Ford Ka 990Euro

990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 22:21 Vetura , Prizren

Ford Ka

990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Mar 08:50 Vetura , Prizren

Ford Ka 990 Euro 043/843/585

990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 20:38 Vetura , Prizren

Ford Ka 2002 /990€

990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 17:40 Vetura , Prizren

Ford Ka 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Shk 19:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Ford Ka

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:26 Vetura , Skenderaj

Ford

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Jan 14:11 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford ka 1.3 tdci 2013

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 00:33 Vetura , Lipjan

Shes Ford Ka

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 12:56 Vetura , Fushë Kosovë

Ford 1.3 Benzin gjendje te rregullt

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 19:33 Vetura , Prishtinë

044557303 Shitet Ford Ka 1.3 Benzin viti 98 Regjistrim 3 muj

1 280 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 18:06 Vetura , Prishtinë

SHITET NDROHET FORD KA 1.3 BENZIN RKS 7 DIT

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Tet 14:06 Vetura , Vushtrri

Shes Ford Ka 2009 11mujë rks

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 15:21 Vetura , Ferizaj

ford

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:52 Vetura , Drenas

Ford Ka 1.3 Benzin Vp'99 RKS 4MUJ ��043708673

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Gush 14:52 Vetura , Shtime

Shitet ford ka rks deri23,05,2023

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 14:52 Vetura , Lipjan

Shitet ford ka rks deri 23,05,2023

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 14:49 Vetura , Ferizaj

Shitet ford ka rks deri 23,05,2023

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 14:15 Vetura , Pejë

Ford ka per pjese

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Gush 10:13 Vetura , Prishtinë

Shitet ford ka rks deri 23,05,2023

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 14:28 Vetura , Prishtinë

Ford Ka

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 14:02 Vetura , Ferizaj

Shitet ford ka 1.3 benzi rks klim

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 00:23 Vetura , Ferizaj

Shitet ford ka 1.3 benzin rks klim

13 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 10:59 Vetura , Ferizaj

Shitet ford ka me rks klim

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 00:30 Vetura , Ferizaj

Shitet ford ka me rks klim

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:37 Vetura , Prizren

Ne shitjd

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 00:22 Vetura , Fushë Kosovë

Ford ka 1.3

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Korr 17:58 Vetura , Prishtinë

FLM merrjep u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 23:05 Vetura , Fushë Kosovë

Ford ka, opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Qer 12:18 Vetura , Prishtinë

FORD KA ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 23:32 Vetura , Prizren

Ford ka

123 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 07:31 Vetura , Prishtinë

Ford Ka 1.2 benzin 1 Vit RKS

4 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 09:22 Vetura , Drenas

Ford 1.3 Benzin RKS Bojm Ndrrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 23:23 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Ford KA

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 14:10 Vetura , Ferizaj

Ford KA

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 05:02 Vetura , Burim

Ford ka 1.3 benzin viti:2000

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 05:02 Vetura , Burim

Ford Ka super gjendje viti prodhimit 2000

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 23:08 Vetura , Prizren

Ford KA 1.3 Benzin RKS

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 19:25 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Ka

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 21:20 Vetura , Gjilan

Shitet ford ka

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Shk 13:58 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrroet

585 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 16:42 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ford Ka 1.3 Benzin

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 10:53 Vetura , Pejë

Forf KA

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 04:00 Vetura , Prishtinë

Shitet ford KA 2013, 1.3 dizel

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Ka | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione