Prishtinë | Makina | Vetura | Ford | Ka

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Ka | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 13:14 ,

Ford Ka

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Maj 17:49 ,

Ford KA 1.3 2007

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 19:01 ,

Shitet Ford KA 1.3 benzin

900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 16:27 ,

Shitet Ford Ka

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 09:51 ,

SHES FORD KA BENZIN 1.2 VITI 2005

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:04 ,

SHES FORD KA 1.2 BENZIN ME KLIM VP 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:11 ,

SHES FORD KA BENZIN 1.2 VITI 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 14:40 ,

FORD KA

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 18:59 ,

FORD KA 2010 1.2B

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 21:54 ,

Shitet vetura

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:32 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 09:08 ,

Ford ka 1.3 perla

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 20:19 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 10:54 ,

Shes ford KA urgjent ngjendje trregullt

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 15:36 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 09:31 ,

u shitt flm

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 23:51 ,

ford k

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 17:30 ,

Ford Ka 1.3 benzin

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 20:04 ,

Ford KA

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 16:40 ,

Ford ka

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 16:36 ,

Ford ka

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 18:22 ,

Ford ka 1.3 benzin ngjendje top��

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 10:49 ,

Ford KA 1.3 benzin Urgjent

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 18:56 ,

Shes ford ka benzin viti 2002rks

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 18:56 ,

Shes ford ka benzin rks viti 2002

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 00:09 ,

Shes ford ka benzin 1.3rks isapo skaduar viti 2002

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 14:16 ,

Shes ford

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 15:47 ,

Ford Ka

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 21:35 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 20:55 ,

Shitet Vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 23:23 ,

Ford. KA TDCI 1.3

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 01:11 ,

Ford Ka 1.1 benzin rks i skadum u shit flmmmmmmm

880 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:29 ,

Gani

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:57 ,

U Shit Flmmmmmmmm

11 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Dhj 18:29 ,

Ford ka

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 21:16 ,

Shitet ford ka

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Sht 17:01 ,

Shes ford benzin 1,3 me klim rks 8 muj viti 2000

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 09:43 ,

VETURA NE SHITJE

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 12:19 ,

Shitet Ford Ka 1.3 Benzin viti 2005 Ks

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 11:05 ,

Shitet Ford Ka 2009-2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 17:58 ,

Ford Ka

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 19:04 ,

Shitet Ford Ka 1.3 Benzin

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 12:09 ,

Ford Ka 2010

4 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 19:42 ,

N’shitje Ford KA

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 12:43 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 13:48 ,

Shitet

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 11:43 ,

Ford Ka

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 19:45 ,

Ford KA

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Tet 13:44 ,

Shitet ford KA

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 18:09 ,

Shes ford ka ne gjendje perfekte

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Ka | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione