Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Ka

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Ford Ka | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:32 ,

Ford Ka 1.3b me KLIM 1 vit rks 4 goma treja

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:38 ,

Ford Ka 1.3

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:33 ,

Ford

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 ,

Ford Ka

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Maj 23:04 ,

Ford KA 1.2

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 08:41 ,

Ford Ka

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 17:49 ,

Ford KA 1.3 2007

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 13:24 ,

Ford Ka 1.3 Benzin Viti 2010 130 Mij te Kalune

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 13:22 ,

Ford Ka - 1.2 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:27 ,

Ford ka

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 21:45 ,

Shes veturë ford ka

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 15:39 ,

Shes veturë ford ka

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 21:19 ,

Ford 1.3

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 19:01 ,

Shitet Ford KA 1.3 benzin

900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 14:26 ,

Ford

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 12:50 ,

Ford Ka

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 12:20 ,

Ford KA 1.3b rks 2000

750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 00:31 ,

i Shitur

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:36 ,

Ford

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 11:24 ,

Shitet vetura

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:27 ,

Shitet Ford Ka

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 23:34 ,

FORD KA 1.3 BENZIN 1999 URGJENT

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 03:41 ,

FORD KA 1.3 rks viti 2000

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 13:41 ,

Ford KA 1.3benzin 2004

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:03 ,

SHES FORD KA 1.3 Benzin 1999 045 985 285 +Viber

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Mar 10:47 ,

Ford ka 1.3 benzin 2001

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 06:03 ,

SHES Ford KA 1.3 Benzin 1999

570 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 14:13 ,

Shes matorr ford ka 1.2 koplet

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:09 ,

Ford 2.0benzin shitet

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 09:51 ,

SHES FORD KA BENZIN 1.2 VITI 2005

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:04 ,

SHES FORD KA 1.2 BENZIN ME KLIM VP 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:11 ,

SHES FORD KA BENZIN 1.2 VITI 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 21:26 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:18 ,

U shitt

370 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 15:12 ,

Ford ka

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 23:34 ,

FORD KA 2007 ����

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 12:55 ,

Ford ka 1.3 urgjent shitje

635 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 14:40 ,

FORD KA

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 12:48 ,

ford ka 1.3

599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:42 ,

ford ka 1.3 benzin ekonomik

670 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:19 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 21:55 ,

Ford Ka 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 07:41 ,

ford ka

770 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 20:08 ,

Ford ka 1.3 benzin

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 12:00 ,

Ford ka

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Dhj 10:24 ,

Ford ka 1.2

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Dhj 21:45 ,

Cabriolet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:39 ,

ford ka 2010 1.3 dizell

3 950 EUR

21 Dhj 11:29 ,

Ford Ka 2013 1.3 Disel

4 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 21:34 ,

Ford KA

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford Ka | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione