Kaçanik | Makina | Vetura | Ford

C-Max , 1
Courier , 4
Escape , 1
Escort , 4
Fiesta , 11
Focus , 6
Fusion , 1
Maverick , 1
Mondeo , 10
Mustang , 1
Orion , 1
Puma , 1
Ranger , 1
Sierra , 1
Sportka , 1
Taunus , 1
Tourneo , 1
Transit , 14

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 12:47 ,

Ford Transit Costum 2.2

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 17:03 ,

Shitet Fordi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 12:30 ,

Ford transit

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 19:43 ,

ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 19:52 ,

Ford fiesta

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:39 ,

Shes Ford Escort

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 12:20 ,

�� Ford Fiesta 1.4B

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Maj 15:19 ,

Ford Fiesta 1.4

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Maj 14:21 ,

Ford Fiesta 1.4

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Shk 20:46 ,

Shitet vetura - Ford focus disel 1.8

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 10:55 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:36 ,

FORD MAVERICK GLX 4X4 BENZIN/PLIN

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Dhj 12:36 ,

Shes gjipin

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 21:54 ,

Shes Kerrin Ford Escort

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 22:15 ,

Picap

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 10:22 ,

shitet kombi i ardhen nga zvirra

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:40 ,

Ford Mondeo Mk2

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 10:06 ,

Shitet Ford Mondeo

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 13:33 ,

Shitet Pikapi Ford connect

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 20:26 ,

Ford Orion

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 13:17 ,

Shes

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 18:22 ,

shiten gomat 18

280 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 12:22 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Nën 11:36 ,

Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 12:21 ,

Ford Transit 2.4 D

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 20:14 ,

Ford transit

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 13:52 ,

Shes Ndrroj Ford Mondeo 2.0 TDCI (dizell) , RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 22:38 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 21:36 ,

Shitet Ford Mondeo

700 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 23:15 ,

Ford

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 17:36 ,

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Dhj 17:57 ,

Ford Mondeo dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 20:09 ,

Ford Fiesta benxin 1.3

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Dhj 05:26 ,

shes ford eskord

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Nën 15:04 ,

Ford mondeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:04 ,

Ford Focus

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:31 ,

Shes ose ndrroj Ford

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 10:48 ,

Shitet pikapo ford

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:39 ,

Shitet urgjent 250 euro

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 22:02 ,

Ford Transit 8+1, 1992

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 00:04 ,

shitet pikap FORD viti 2005 TDCI RKS 1 vit me Klim

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 00:56 ,

C-max

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 03:29 ,

ford

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 09:11 ,

fiesta 1,1 benyin plin regjistrim deri muajin e 9

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 14:00 ,

shes ford fiesta 1.1 plin benzin regjistrim

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 12:42 ,

Kembehet ose shitet per me teper na kontaktoni

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 20:19 ,

Shitet ford puma

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 13:55 ,

Forrd Focus 1.8 Tdci

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 20:31 ,

Ford transit

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:43 ,

Ford Taunus 1.6b -65

9 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione