Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Maverick

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Maverick | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Jan 19:06 Vetura , Gjakovë

Shes Gjpin Ford Mawerick

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 00:01 Vetura , Prizren

Nisan terrano ford maverick

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 21:00 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:54 Vetura , Pejë

Shitet fort maverick ngjendje shum te mir

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:22 Vetura , Gjakovë

Shes Ford maverik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 18:53 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura e ardhun nga zvicra ford maverick

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 23:19 Vetura , Gjilan

Shitet ford maverick

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:01 Vetura , Therandë

Ford maverick (nissan terrano)

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:15 Vetura , Pejë

Ford Maverik 2.7 NissanTerrano

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 04:28 Vetura , Prizren

Djip

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 14:51 Vetura , Deçan

Ford Maverik

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 17:24 Vetura , Deçan

Ford Maverick

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:50 Vetura , Pejë

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 10:07 Vetura , Prishtinë

Gjip ford maverick

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 16:25 Vetura , Therandë

Ford maverck

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 15:47 Vetura , Pejë

Xhipi Shitet ndrrohet

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 22:24 Vetura , Gjilan

Ford Maverick 2.3 benzin 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 12:46 Vetura , Pejë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 07:55 Vetura , Burim

Shitet fordi mavrik

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 23:08 Vetura , Prizren

Ford

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 11:11 Vetura , Prizren

Ford

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 11:23 Vetura , Prizren

Ford Maverick 2.0 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 22:58 Vetura , Prizren

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 15:25 Vetura , Prizren

SHITET VETURA

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 22:24 Vetura , Therandë

Ford Maverick 2.7

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:36 Vetura , Kaçanik

FORD MAVERICK GLX 4X4 BENZIN/PLIN

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 09:06 Vetura , Prizren

Ford maverik

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 12:58 Vetura , Gjilan

Ford Maverick beznine 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 18:20 Vetura , Prizren

SHITET VETURA

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 17:19 Vetura , Mitrovicë

Ford Maverick

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:29 Vetura , Prizren

Ford Maverick 3.0 flm U SHIT

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 22:47 Vetura , Mitrovicë

Ford Maverick

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:19 Vetura , Pejë

Ford maverick

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 18:33 Vetura , Klinë

Xhip 4x4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:42 Vetura , Malishevë

Shes xhipin ford maverick 2.0 benzin

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 18:05 Vetura , Pejë

Ford 2.0

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 00:26 Vetura , Pejë

Ford

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 23:32 Vetura , Prizren

FORD

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:49 Vetura , Dragash

Ford maverick

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 16:27 Vetura , Pejë

Gjip

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 13:48 Vetura , Deçan

FORD MAVERICK GLS 4x4

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 08:32 Vetura , Prishtinë

Ford Maverick dizel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 12:01 Vetura , Prizren

Gjip

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 20:31 Vetura , Prizren

Gjip

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 18:08 Vetura , Prizren

Shitet gjipi

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 08:39 Vetura , Drenas

shitet dhe ndrrohet v.p2003 ne gjendje shum te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 21:25 Vetura , Ferizaj

Ford automatik

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 19:12 Vetura , Vushtrri

Shes Ford gjip 4x4 dizel rks 2 muaj viti 95

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 10:45 Vetura , Gjilan

Ford Maverick 3.0 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 15:20 Vetura , Viti

Ford Mawerick

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Maverick | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione