Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Mondeo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Mondeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 Vetura , Malishevë

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0 TDCI RKS 1 VIT VETEM THIRRJE

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:55 Vetura , Prishtinë

ford mondeo 2.0 dizel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Vetura , Ferizaj

FORD MONDEO

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 04:15 Vetura , Deçan

Ford mondeo

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 21:22 Vetura , Klinë

Ford Mondeo 2.0 TTDI viti 2002 RKS deri Korrik

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 04:22 Vetura , Prizren

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0TDCI RKS 06/23

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 11:38 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Ford Mondeo

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 19:47 Vetura , Drenas

Shitet Fordi

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 14:43 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ford mondeo 2.0

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 21:28 Vetura , Pejë

Ford Mondeo 2.0 Tdci 2013 Me Rks 1 Vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:16 Vetura , Mitrovicë

Shesim Ford Mondeo

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 07:18 Vetura , Prishtinë

shitet ford mondeo

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 12:08 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Ford Mondeo TDCI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:11 Vetura , Ferizaj

Pjes per Ford Mondeo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:20 Vetura , Ferizaj

Pjes per Ford

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 16:48 Vetura , Prishtinë

shes mondeo sedan nje pronar ne KS

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 21:29 Vetura , Vushtrri

Ford mondeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:07 Vetura , Viti

Ford Mondeo 2.2 dizel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:06 Vetura , Mitrovicë

Shesim Ford Mondeo

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:29 Vetura , Lipjan

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 13:20 Vetura , Vushtrri

Ford Mondeo

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 13:19 Vetura , Prishtinë

Ford Mondeo

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 00:26 Vetura , Prizren

Shitet Ford modeo ne gjendje te mir

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 00:26 Vetura , Prizren

Shitet Ford modeo ne gjendje te mir

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:40 Vetura , Pejë

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksident e tj

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 17:11 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura Ford Mondeo

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:01 Vetura , Prizren

Ford mondeo

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 22:16 Vetura , Prishtinë

Ford mondeo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 13:25 Vetura , Gjilan

Ford Mondeo 2.0 TDCi

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:56 Vetura , Mitrovicë

Shesim Ford Mondeo

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:10 Vetura , Lipjan

Ford Mondeo 2.Dizell 2002 Rks me super gjendje

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 13:02 Vetura , Prishtinë

Ford mondeo

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 21:49 Vetura , Gjilan

Ford mondeo

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 14:04 Vetura , Mitrovicë

Shesim Ford Mondeo

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:42 Vetura , Mitrovicë

Shesim Ford Mondeo

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 13:04 Vetura , Ferizaj

Ford Mondeo 2.0TDCI 4x4 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:19 Vetura , Ferizaj

Shitet ford mondeo

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 17:22 Vetura , Prishtinë

shitet

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:04 Vetura , Prishtinë

Ford Mondeo 2.0 TDCi

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 17:58 Vetura , Prishtinë

Ford mondeo 2.0

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 10:54 Vetura , Pejë

Ford mondeo

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 22:19 Vetura , Prishtinë

FORD MONDEO 2.0TDCI

123 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 23:55 Vetura , Ferizaj

Auto Pjesë

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 01:36 Vetura , Burim

Shitet Ford Mondeo 2.2 TDCI

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 00:31 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj 10 muj rks

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 22:41 Vetura , Ferizaj

Pjesë Ford

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 03:45 Vetura , Ferizaj

Pjes per Ford

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 20:27 Vetura , Prizren

Shitet fordi n gjendje t rregullt

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Dhj 23:07 Vetura , Prizren

Ford Mondeo 2.0

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Mondeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione