Ferizaj | Makina | Vetura | Ford | Mondeo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Mondeo | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:32 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0 Tdci rks 7 muj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Shitet ford mondeo

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:50 ,

Fordo monde

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:29 ,

Ford

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 12:47 ,

Shes ose ndrroj ford monden

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:27 ,

Shitet ford mondeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Jan 14:52 ,

Korpa llamella drugllageri I firmes lluk 5 shpejts

120 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Dhj 13:52 ,

Shitet ford mondeo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Nën 11:39 ,

Ford mondeo 2.0

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 21:14 ,

Shitet Ford mondeo pa dogan dizel

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 21:35 ,

Mondeo 2.0

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 15:10 ,

ford mondeo 1.8 disel me klim,850€

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 18:51 ,

Shitet Ford Mondeo , urgjent

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:34 ,

Mondeo 2.0

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 14:28 ,

Ford Mondeo -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 18:57 ,

Ford mondeo

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:19 ,

Ford mondeo

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:15 ,

Ford Mondeo dizel

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 18:05 ,

Shes

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 18:32 ,

Shes

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 19:51 ,

Ford Mondeo 2.0 Diesel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 09:25 ,

Shitet vetura pa dogan mundsi pjes pjes shitje

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 21:50 ,

Shitet ne gjendje tmir

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:05 ,

Shitet fordi ne gjendje tmir motorri fjala fundit

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 18:44 ,

Shes

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 20:19 ,

ford mondeo 2.0 rks shitet dhe ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 23:49 ,

Shes ford

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 17:28 ,

ford mondeo 1.8disel rks ndrrohet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 19:39 ,

Shitet urgjent

2 199 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 12:33 ,

Shitet Ford mondeo 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Nën 19:39 ,

Ford mondeo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 21:31 ,

urgjent shes ford mondeo ne gjendje te mir

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 20:17 ,

shitet Ford Mondeo-ngjyr'hiri-2006

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 13:05 ,

ford

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 11:58 ,

Ford mondeo 2.0 tdci

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 21:32 ,

Shitet Ford monedeo 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 20:09 ,

Ford Mondeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 17:46 ,

Ford Mondeo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Korr 07:45 ,

Ford modeo automatik

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:35 ,

shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:46 ,

Ford Mondeo

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 14:16 ,

Shitet ose Ndrohet Ford Mondeo 2.0 Benzin+Gaz

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 21:47 ,

ford

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:27 ,

Ford

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:43 ,

Ford mondeo 1.8 dizell

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Dhj 19:39 ,

Shifet Ford Mondeo 2.0 tdi

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 18:40 ,

Shitet

2 399 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Mondeo | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione