Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Mondeo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Ford Mondeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:33 ,

Shitet ford mondeo benxin isa po ardhun 2003 pa dogan

799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:03 ,

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:37 ,

Shes ford mondeo 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Ford Mondeo, AUTOMATIK, 2.0 Diezel

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:11 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0 Tdci rks 7 muj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Shitet ford mondeo

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 23:28 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksident e tj

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:50 ,

Fordo monde

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 ,

Ford Mondeo

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

Ford Mondeo Ghia 2.0 dizel 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:29 ,

Ford Mondeo Ghia 2.0Disel 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:27 ,

shes veturen ford mondeo e ardhun nga suedia ne gj

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 00:06 ,

Ford

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 12:54 ,

ford mondeo

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:13 ,

Ford 2.0

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 15:11 ,

Prizren

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Pri 12:44 ,

Ford Mondeo 2006 Automatik

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:29 ,

Ford

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:25 ,

Ford 2.0

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 17:27 ,

Ford

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 11:03 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 09:57 ,

Shitet Ford Mondeo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 12:47 ,

Shes ose ndrroj ford monden

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:26 ,

Shitet ford. Mondeo 2.0 dizell 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 14:34 ,

Ford

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 09:16 ,

Ford Mondeo 2.0tdci 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:53 ,

Shes Veturen Ford Mondeo 2001 2.0 Benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:32 ,

ford mondeo

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 14:09 ,

Mondeo

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 22:11 ,

ford

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 15:53 ,

Ford Mondeo 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 15:47 ,

Ford Mondeo Titanium 2.0 TDCi ( U SHIT )

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:02 ,

Shitet vetura

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 09:54 ,

Pjesë per Ford Mondeo 2.0 tdci 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 09:10 ,

Pjes per Ford Mondeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 12:46 ,

She's Ford mondeo

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:05 ,

FORD MONDEO 2005

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:27 ,

Shitet ford mondeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 09:15 ,

Ford Mondeo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:21 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:21 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:51 ,

Ford Mondeo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 09:47 ,

Shitet Fordi sport nga Zvicra me tana opcione, i doganum

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:13 ,

Ford mondeo 1.8 b

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford Mondeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione