Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Mustang

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Mustang | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Mar 21:18 Vetura , Gjilan

Ford Mustang 2.3 Fastback Viti 20q5 141.000km 317 PS

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 23:17 Vetura , Ferizaj

FORD MUSTANG 2.3 eco boost

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Shk 18:39 Vetura , Prizren

��Ford Mustang Ecobost ��

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 16:51 Vetura , Prishtinë

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 13:16 Vetura , Gjilan

Mustag GT

58 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 17:18 Vetura , Ferizaj

Ford Mustang Amerikan

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Korr 21:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Mustang EcoBoost

35 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Nën 14:48 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Mustang Shelby

45 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 17:48 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Mustang Shelby

45 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 04:21 Vetura , Malishevë

Ford Mustang GT 5.0

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 13:47 Vetura , Ferizaj

SHITET me marreveshje

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Pri 19:07 Vetura , Prishtinë

1967 Ford Mustang Cabriolet

32 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 23:02 Vetura , Artanë

Ford Mustang

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Dhj 11:55 Vetura , Prishtinë

2017 Ford Mustang EcoBoost Coupe RWD

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Dhj 12:39 Vetura , Gjakovë

Shes vetrua Oldtimer

444 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 01:14 Vetura , Prishtinë

2007 ford mustang

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 23:47 Vetura , Prizren

Ford Mustang në shitje

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Gush 18:37 Vetura , Prishtinë

Shitet

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Korr 16:45 Vetura , Rahovec

FORD MUSTANG 1965 OLDTIMER!!

Viti: 60-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 21:32 Vetura , Gjilan

Ford mustang

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Tet 14:56 Vetura , Prizren

Shitet Ford Mustang

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 14:06 Vetura , Prishtinë

Bleje se ikem

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 14:15 Vetura , Gjilan

*****Ford Mustang *****

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Korr 07:33 Vetura , Prizren

Ford mustang

20 000 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Pri 12:14 Vetura , Prishtinë

Mustang 3.7 USA import Limited

28 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Qer 05:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Mustang 2016 320ps

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 12:54 Vetura , Gjilan

u shit Ford Mustang

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Nën 15:04 Vetura , Kaçanik

Ford mondeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 07:08 Vetura , Prishtinë

2007 Ford Mustang 4.0

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 20:43 Vetura , Prishtinë

Ford Mustang

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 20:57 Vetura , Mitrovicë

Ford Mustang 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 15:22 Vetura , Prishtinë

Ford Mustang Shitet ose Nderrohet

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 18:55 Vetura , Prishtinë

Ford Mustang 2010 / Shitet - Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 09:29 Vetura , Viti

Ford mustang 3.8

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 23:28 Vetura , Gjilan

Ford Mustang

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 18:48 Vetura , Prizren

Ford Mustang -86

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 23:54 Vetura , Prishtinë

Ford Mustang 2007 4.0 benxin

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 19:53 Vetura , Prishtinë

Ford Mustang

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 18:24 Vetura , Prishtinë

Ford mustang

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Mustang | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione