Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Aerostar , 75
B-Max , 50
Bronco , 19
Capri , 24
C-Max , 220
Cougar , 32
Courier , 469
Crown , 15
Econoline , 10
Econovan , 3
EcoSport , 49
Edge , 10
Escape , 25
Escort , 918
Excursion , 13
Expedition , 13
Explorer , 81
Express , 19
F 150 , 29
F 250 , 18
F 350 , 14
Fairlane , 3
Falcon , 4
Fiesta , 2527
Flex , 4
Focus , 2578
Fusion , 71
Galaxy , 316
Granada , 3
GT , 8
Ka , 566
Kuga , 167
Maverick , 68
Mercury , 2
Mondeo , 1566
Mustang , 48
Orion , 69
Probe , 35
Puma , 25
Ranger , 312
Raptor , 3
Scorpio , 33
Sierra , 153
S-Max , 86
Sportka , 4
Streetka , 23
Taunus , 33
Taurus , 9
Tourneo , 45
Transit , 2144
Windstar , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39
Linku:
Shitorja Vetura , Burim

Ford Focus 2014 Automatik 2.0

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 15:45 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2016

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:31 Vetura , Prishtinë

9 Ford Transit Custom nga Germania

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:15 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.2 Benzins shum i mir

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 Vetura , Pejë

FORD MUSTANG 2.3 317PS CONVERTIBLE ECO BOOST CABRIOLET

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:46 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford Ka 1 3 disell viti 2013 pa doganu

3 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 Vetura , Ferizaj

FORD FIESTA 1.5 DIZELL

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:08 Vetura , Lipjan

FORD FIESTA 1.2 BENZIN VITI 2009 ME 156 MIJ KM

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:06 Vetura , Lipjan

Ford Fiesta VITI 2017 1.1BENZIN ME 115 MIJ KM

8 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:05 Vetura , Gjilan

FORD MUSTANG 1967 3.2 BENZIN AUTOMATIK 68.000km

27 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:58 Vetura , Pejë

Ford Tranzit 260S TDCI Viti Prodhimit 15.06.2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Vetura , Malishevë

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0 TDCI RKS 5/7/24

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:08 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1.8D 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

Ford conecct 1.6 dizel maxi 2015 pa dogan

4 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 Vetura , Ferizaj

Ford - Ranger

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 Vetura , Gjakovë

Ford C Max 2.0 Diesel AUTOMATIK 7 ulëse

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

Ford connect

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

Ford connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

Ford Connect

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:25 Vetura , Viti

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik 2014 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:12 Vetura , Rahovec

Ford C Max Automatik 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura , Mitrovicë

Ford B-Max 1.5 Dizel vp 2016

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:46 Vetura , Mitrovicë

Ford Kuga 2.0 dizel Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:44 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 2015 1.5 dizell

6 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 Vetura , Prishtinë

Shes Ford S-Max Automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:39 Vetura , Prishtinë

Shes Ford S-Max 2.0d Automatik 2013 rks 1 vit

7 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:39
Linku:
Shitorja Vetura , Burim

Ford Focus 2014 Automatik 2.0

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:31 Vetura , Prishtinë

ford focus 1.8 tdci 115 ps 2003rks deri ne shkurt 24

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Vetura , Burim

Blej Vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 Vetura , Ferizaj

Ford Focus 2.0 TDCI 2013 Automatik

8 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Vetura , Prizren

Ford C Max Automatik 7 Ulëse 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Gjakovë

Ford Fokus 1.8 Benzin+Klim

1 190 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:20 Vetura , Gjakovë

Ford C Max Automatik 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Vetura , Prishtinë

Ford C Max 2013 AUTOAMTIK 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Vetura , Prizren

Ford Fiesta 1.2 16v

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Vetura , Shtërpcë

Blej Vetura TBera Ndeshje ose Defekt o����✅✅����

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:27 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Ford Probe 24V

4 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:26 Vetura , Pejë

FORD FIESTA 2011 1.4TDCI 1VIT RKS

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:13 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Kuga

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:02 Vetura , Ferizaj

Ford Focud 2.0 Tdci

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:30 Vetura , Prizren

Ford tranzit 1.8 Dizel rks 5 muj

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:50 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.4 Cdti Viti 2012 190.000km Rks 5 Muaj Klim

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:39 Vetura , Prishtinë

Ford Escord

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:15 Vetura , Prishtinë

FORD C MAX 2.0 TDCI MANUAL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:15 Vetura , Prishtinë

AUTO BARTJE ALBANI 24/7 SUPER QMIME 044106941

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione