Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Orion

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Orion | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Shk 00:01 Vetura , Prizren

Shes ford orion 1.3 bezin

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 14:59 Vetura , Lipjan

Ford orion 1.8dizell

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 15:43 Vetura , Prizren

Dorj ford orion 1.3 vp 1992

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 23:18 Vetura , Prizren

Shitet Ford Orion 1.4 Benzin

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 01:07 Vetura , Pejë

shitet Ford Orion

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 18:25 Vetura , Fushë Kosovë

Ford orion 1992

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Nën 19:37 Vetura , Besianë

Ford Orion dizel

455 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 19:33 Vetura , Besianë

Ford Orion dizel

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 12:42 Vetura , Besianë

Shitet Fordi

490 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 23:00 Vetura , Gjilan

Ford orion

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 19:15 Vetura , Gjilan

Ford orion

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 14:29 Vetura , Lipjan

Vetura në shitje: Ford Orion

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 10:37 Vetura , Gjilan

shitet ford orion

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 20:26 Vetura , Kaçanik

Ford Orion

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 17:59 Vetura , Gjakovë

Fordi I Mir e I lir

390 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 17:47 Vetura , Gjakovë

Shitet Ford Orion

390 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 21:33 Vetura , Gjilan

shiteet ford orion1991

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 21:43 Vetura , Gjakovë

Shiten 2 vetura per arsyje mos perdorimi

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 21:10 Vetura , Gjilan

shitet ford orion 91 diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 11:33 Vetura , Gjilan

shitet fordi rks

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 09:44 Vetura , Gjilan

ford me regjistrim

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 00:38 Vetura , Gjilan

shitet fordi me regjistrim

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 10:35 Vetura , Gjilan

shitet fordi +mirrors shtill

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 10:26 Vetura , Gjilan

shitet ndrrohet vetura

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 09:44 Vetura , Gjilan

shitet apo bdrrohet ford dizrll

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 19:30 Vetura , Gjilan

shitet apo 。ndrrohet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 18:37 Vetura , Dardanë

Shitet urgjent i ardhur nga zvicra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 15:13 Vetura , Vushtrri

shitet fordi defekt llamellen

220 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 18:13 Vetura , Prizren

Ford Orion

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 10:16 Vetura , Gjilan

shitet ose ndrrohet ford orion me 6 muj regjistrim

399 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 13:39 Vetura , Prishtinë

u shit flmmmmmmm

670 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 23:37 Vetura , Kastriot

600

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 23:33 Vetura , Kastriot

ford orion

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 00:35 Vetura , Kastriot

Ford orion

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 21:25 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

6 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 16:46 Vetura , Prishtinë

shes ford disell 1.8

350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:10 Vetura , Besianë

Ford orion

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 15:06 Vetura , Prishtinë

U Shit Flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

8 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 13:58 Vetura , Prishtinë

Shitet

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 17:33 Vetura , Kastriot

Ford orion

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 18:36 Vetura , Prishtinë

Shitet ford orion 350 euro

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 13:13 Vetura , Lipjan

U shit flm merrjep

34 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 20:38 Vetura , Gjilan

Ford Orion 1.6

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 14:48 Vetura , Prishtinë

Flm u shitttttttttttt

390 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 20:57 Vetura , Burim

Ford Orion dizel

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Sht 13:23 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
30 Gush 15:43 Vetura , Malishevë

U shit

330 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Pri 10:40 Vetura , Prishtinë

SHES MINI BUS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 15:48 Vetura , Malishevë

shitet

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 13:05 Vetura , Malishevë

shitet

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Orion | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione