Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Probe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Probe | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Qer 13:05 Vetura , Prishtinë

Motor per Ford Citroen, Pezho

500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 17:17 Vetura , Therandë

shitet Ford probe 2.5 benzin GT pa dogan

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:42 Vetura , Therandë

shitet ose ndrrohet pa dogan

520 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:37 Vetura , Therandë

shitet fordi pa dogan

530 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:10 Vetura , Therandë

shitet pa dogan

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:04 Vetura , Ferizaj

Ford Probe GT

799 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 04:52 Vetura , Prizren

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 19:08 Vetura , Ferizaj

Shes ford probe

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:45 Vetura , Dardanë

Ford Probe

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 22:07 Vetura , Prizren

Ford probe

111 111 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 20:22 Vetura , Malishevë

Ford probe

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 14:16 Vetura , Gjakovë

Ford Probe benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 23:00 Vetura , Ferizaj

Ford Probe 24 v (2.5)

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:07 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
10 Gush 16:02 Vetura , Gjilan

Shitet ford probe 24w

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 19:11 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 13:44 Vetura , Therandë

Ford Probe

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:59 Vetura , Viti

ford probe

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:35 Vetura , Vushtrri

Ford

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 18:01 Vetura , Lipjan

Ford Probe benzin

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 18:59 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura Ford PROBE GT Turbo

2 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 18:56 Vetura , Ferizaj

shitet

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:30 Vetura , Ferizaj

shitet

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 12:52 Vetura , Therandë

Ford proba

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:24 Vetura , Gjilan

shes ford

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Korr 00:19 Vetura , Prishtinë

Shesim ford probe vetur per marakli

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 17:36 Vetura , Skenderaj

Shes

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:55 Vetura , Prishtinë

Ford Probe GT 2.2 Turbo -92

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 22:34 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Probe 2.2 GT { TURBO } Sport .benxin 12v ..

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 09:22 Vetura , Klinë

Ford probe GT

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 13:09 Vetura , Klinë

Ford probe 2.2

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 15:25 Vetura , Klinë

Ford probe 2,2

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:53 Vetura , Gjakovë

Ford

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 18:34 Vetura , Malishevë

e shes

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Probe | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione