Pejë | Makina | Vetura | Ford | Ranger

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Ranger | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:36 ,

Ford Rogner 2.5 Dizel Viti Prodhimit 31.03.2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:39 ,

FORD RANGER 2.5 TDCI ��������

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:17 ,

Ford Ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:24 ,

Ford ranger 2.5 tdi rks edhe 10 muj klima full servis privat

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 15:02 ,

123456789

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 11:57 ,

123456789

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 15:47 ,

Ford ranger

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 15:01 ,

Ford Ranger 2.5TD gjendje perfekte

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 08:52 ,

Ford Ranger 2,5 TDCi me 143 PS

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:33 ,

Ford ranger

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 14:52 ,

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 12:41 ,

Ford

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 12:41 ,

shesim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 17:28 ,

Ford ranger

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:31 ,

Ford ranger

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 20:23 ,

044354440

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 20:13 ,

Ford ranger

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 19:23 ,

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Nën 18:20 ,

Ford ranger nga gjermanija pa dogan me klim

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 08:09 ,

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 10:37 ,

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 21:54 ,

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 20:32 ,

Shitet Mbulesa Per Gjipa

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 21:49 ,

Ford ranger

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 10:36 ,

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 17:55 ,

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 17:34 ,

Ford ranger

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 15:08 ,

Ford ranger

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 12:04 ,

Ford ranger

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:30 ,

Ford Ranger 2.5 diesel

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:49 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 09:51 ,

Ford ranget 4X4i posa ardhur nga gjermania

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 21:20 ,

Me dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 09:41 ,

Shitet ford ranger

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 15:33 ,

Ford ranger

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 21:22 ,

shes Ford Ranger

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Dhj 18:26 ,

Shitet Ford Ranger 2.5 dizel

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 10:41 ,

ford renger 4x4. 2.5 kubikazha

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 14:52 ,

Ford Ranger 2.5 me klim U SHHITTTTTTTT

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:29 ,

Ford rang

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 23:25 ,

Ford ranger

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 10:15 ,

Ford Ranger 2.5

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 11:31 ,

Ford Ranger

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 13:52 ,

jeep Ford Ranger 2.5 U SHITTTTTTTTTT

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Ranger | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione