Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 63
B-Max , 37
Bronco , 18
Capri , 24
C-Max , 159
Cougar , 30
Courier , 412
Crown , 12
Econoline , 8
Econovan , 4
EcoSport , 26
Edge , 9
Escape , 20
Escort , 873
Excursion , 10
Explorer , 70
Express , 13
F 150 , 25
F 250 , 16
F 350 , 10
Fairlane , 3
Falcon , 1
Fiesta , 2040
Flex , 4
Focus , 1965
Fusion , 52
Galaxy , 276
Granada , 3
GT , 9
Ka , 473
Kuga , 87
Maverick , 54
Mercury , 2
Mondeo , 1204
Mustang , 30
Orion , 66
Probe , 28
Puma , 21
Ranger , 145
Raptor , 3
Scorpio , 32
Sierra , 145
S-Max , 38
Sportka , 4
Streetka , 20
Taunus , 27
Taurus , 9
Tourneo , 35
Transit , 1564
Windstar , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Ford | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Pri 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 02:45 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:30 ,

Shitet ford focus ne gjendje te regullt

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 ,

Shitet Xheda 900 €

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:48 ,

Ford Mondeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 ,

�� Ford escord 1.3B Viti 91 Rks ��049695402 ��

530 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

FORD FOCUS C MAX 1.6 TDCI DIESEL 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Shitorja ,

Prime rent a car

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:53 ,

ford

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:37 ,

Ford Ka

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:16 ,

Ford Grand c max 1.6 dizell 7 ulese 2015 viti

4 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

Ford Focus 2.0 TDCi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 ,

Ford fiesta 1.5 naft

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin -99

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

Ford fiesta 1.4tdci 2006 1 vite RKS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:26 ,

FORD CONEKT 1.8 DIZELL 2004 PA DOGAN -CH

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

FORD COURIER 1.8 DIZEL

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:04 ,

Shitet Vetura

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:38 ,

Ford Fiesta 2011 ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:37 ,

Ford Ka 1.3b me KLIM 1 vit rks 4 goma treja

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:17 ,

Ford Focus

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Ford Transit 2.0 TDCi

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:52 ,

Ford C-Max 1.6 dtci

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:29 ,

Shitet Fiat Punto 1.3 2015 ✔️

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

Kombi Ford tranzit dizel Rks edhe 7 muj tiptop

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:16 Shitorja ,

Ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:15 Shitorja ,

Ford Ranger

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:13 ,

Shes Apo Ndrroj Ford C-Max 2004 RKS 044202497

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

AUTO BARTJE ALBANI 24/7 SUPER QMIME 044106941

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:08 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:03 ,

Lagedi - Kamionet ford tranzit

999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:57 ,

Shitet Ford Transit 2.2 Dizel Viti 2007 Transporter 5 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:53 ,

FORD GALAXY 1.9 TDI RKS - 03

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:49 ,

Ford Kuga 2.0Tdci 140 ps e doganuar...

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:42 ,

Ford Fiesta 1.4 Dizell VP 2004 me Klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:37 ,

Ford Fiesta

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 ,

Kuga, 2.0 diesel, 4x4, manual, viti 2009, 140k km

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:27 ,

vetem dinama per ford fiesta1.4tdci viti 2007

60 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:26 ,

Gjip

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:17 ,

Blejmi Vetura te Aksidentuar si dhe pa Dogan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:14 ,

Shes Ford Focus RKS Diesel 1.8 TDCI Viti Prodhimit 2002

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 ,

Shes Ford Focus RKS Diesel 1.8 TDCI Me Klim

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:12 ,

Shes Ford Focus 1.8 Diesel RKS me Klim 2002

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:07 ,

Ford Ka - 1.2 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:51 ,

Shitet dhe ndrrohetFord focus 1.6 tdci 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:33 Shitorja ,

FORD B-Max 1.5 TDCi FAP 75ps

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione