Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Sierra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Sierra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Mar 23:35 Vetura , Prizren

Shitet urgjent

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:56 Vetura , Prizren

Ne gjendje te mir Teknike

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 10:44 Vetura , Gjilan

FORD SIERRA 2.3 DIZELL

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 10:30 Vetura , Viti

FORD SIERRA 2.3 DIZELL

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 13:47 Vetura , Ferizaj

Shes ford sierra 2.3 dizell

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 14:24 Vetura , Ferizaj

ford

6 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 20:52 Vetura , Pejë

Ford Sierra karavan

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:39 Vetura , Pejë

Ford Sierra karavan

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 22:59 Vetura , Gjakovë

Ford Sierra

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Shk 09:13 Vetura , Pejë

Shitet vetura ford sierra

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 14:06 Vetura , Ferizaj

Veture

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 23:01 Vetura , Therandë

Shitet ford sierra 1.8 dizel rks 6 muj perfekt

320 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 10:15 Vetura , Prishtinë

Ford Sierra dizel 2.3gjendje perfekte

550 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 15:06 Vetura , Drenas

Ford Sierra

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 22:31 Vetura , Dardanë

Ford

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 02:37 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ford Sierra

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:41 Vetura , Dardanë

Ford

50 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Jan 08:55 Vetura , Ferizaj

Ford

720 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 16:32 Vetura , Lipjan

Ford sierra 2.0 efi Benzin viti 89

330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 20:17 Vetura , Prishtinë

URGJENT SHITET me klim 4x4 7 muj regjistrim

680 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 13:12 Vetura , Deçan

shitet

999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 20:16 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Sierra

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Gush 12:40 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Ford Sierra

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 18:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Ford Sierra 4x4

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 15:21 Vetura , Gjilan

Ford sierra 2.3 D

320 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 23:48 Vetura , Ferizaj

Ford sierra

850 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:13 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 01:21 Vetura , Mitrovicë

Vetur ford

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 21:06 Vetura , Vushtrri

Shitet Ford Sierra

888 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 23:11 Vetura , Gjilan

Ford sierra 2.0 pa dogan

480 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Shk 17:53 Vetura , Deçan

Ford Sierra

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 17:26 Vetura , Pejë

Shes Ford Sierra 1.8 turbo dizell

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 10:40 Vetura , Gjakovë

Vetur

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 15:35 Vetura , Pejë

Ford Sierra

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 01:49 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

6 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 16:09 Vetura , Prishtinë

ford

90 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 21:15 Vetura , Ferizaj

Ford sierra

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 15:06 Vetura , Prizren

ford sierra

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 18:37 Vetura , Therandë

Mushtisht

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 18:32 Vetura , Prizren

MOS THIRNI UKA SHIT MOTI

4 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 14:42 Vetura , Prishtinë

Ford Sierra

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:47 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

780 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Qer 13:44 Vetura , Viti

Vetura ne shitje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 15:09 Vetura , Prishtinë

Urgjent ford dizell

320 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 19:14 Vetura , Prizren

Ford Sierra

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Maj 21:31 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

450 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 20:01 Vetura , Prishtinë

shes ose ndrroj

430 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 12:37 Vetura , Deçan

Ford sierra

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:06 Vetura , Prizren

FORDI KEROHET OSHT I VJELLUR

100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 08:56 Vetura , Besianë

Shitet urgjend

280 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Sierra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione