Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Taunus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Taunus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 11:59 Vetura , Prizren

Vetura

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 22:25 Vetura , Skenderaj

Kombi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 13:52 Vetura , Prizren

Shitet Ford Taunus

Viti: 1980
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Dhj 13:44 Vetura , Lipjan

Ford

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 11:22 Vetura , Ferizaj

Kerkoj shtopat per Ford taunus

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 18:04 Vetura , Viti

Shitet Ford Transit

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 22:34 Vetura , Dardanë

Pjes per ford taunus

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 22:01 Vetura , Drenas

kerkoj pjes per ford taunus

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Tet 11:24 Vetura , Lipjan

shes old timer 1963

Viti: 60-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 14:48 Vetura , Ferizaj

kombi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 16:32 Vetura , Ferizaj

kombi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:15 Vetura , Lipjan

Kombi bus

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Tet 13:43 Vetura , Kaçanik

Ford Taunus 1.6b -65

9 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 20:21 Vetura , Ferizaj

Pikap

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 23:44 Vetura , Prishtinë

frigo -0--deri --40 grad

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:38 Vetura , Prizren

Ford Taunus benzin -80

2 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 12:12 Vetura , Therandë

Ford Taunus -72 1.6

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Tet 22:26 Vetura , Skenderaj

Kombe ford

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 16:51 Vetura , Mitrovicë

Kombi buss

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 23:07 Vetura , Gjilan

Ford Taunus -82

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 23:30 Vetura , Mitrovicë

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:33 Vetura , Mitrovicë

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:10 Vetura , Mitrovicë

FORD I MIR

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:09 Vetura , Mitrovicë

Ford

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:20 Vetura , Mitrovicë

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:34 Vetura , Mitrovicë

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:56 Vetura , Mitrovicë

Kombe Ford -94

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:26 Vetura , Mitrovicë

Ford

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:56 Vetura , Mitrovicë

Fordi

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:22 Vetura , Mitrovicë

Fordi

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Taunus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione