Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Transit Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Transit | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:48 Vetura , Viti

FORD CONNECT 1.6 TDCI VITI 2012����- PA DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 Vetura , Gjakovë

FORD TRANZI K CONEKT ME KLIM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 Vetura , Drenas

Ford transit connect

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Vetura , Prishtinë

FORD CONNECT 1.8 TDDI,RKS,VETEM 140.000 KM,VITI 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:18 Vetura , Ferizaj

Ford tranzit

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 Vetura , Pejë

Shitet kombi ford pa dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 Vetura , Pejë

Ford transit 2017

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:39 Vetura , Prishtinë

Ford transit corier

68 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 14:44 Vetura , Malishevë

Shes ford dizell 2.2 dizell pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 09:58 Vetura , Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan*

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 06:01 Vetura , Pejë

shitet ford tranzit 2006 pa dogan 1.8d

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:57 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 23:42 Vetura , Pejë

shitet ford tranzit conect pa dogan 1.8d 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 22:08 Vetura , Gjakovë

Shitet

19 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 22:03 Vetura , Gjakovë

Shitet

19 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Nën 23:10 Vetura , Gjilan

Pikapi ford 1.8 dizell gjendja super

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 13:07 Vetura , Pejë

Ford Transit 2.0 Diesel viti 2004 Pa Dogan Boshpumpa Defekt

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 09:08 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 09:52 Vetura , Mitrovicë

FORD TRANSIT CUSTOM

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 16:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet pikapi 1.8 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Nën 16:55 Vetura , Ferizaj

Pikap ford 1.8dizell

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 23:39 Vetura , Prishtinë

Pickup Ford Transit

17 Nën 14:16 Vetura , Drenas

Kombi Ford tranzit 2.2tdci

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:59 Vetura , Mitrovicë

Ford Transit T300 2.2 CDTI 125HP

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 17:50 Vetura , Ferizaj

Ford transit

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 11:46 Vetura , Gjilan

Ford Transit Custom

21 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Nën 07:09 Vetura , Viti

Shes veturen

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 07:55 Vetura , Prishtinë

Ford Transit

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 03:03 Vetura , Fushë Kosovë

FORD TRANSIT

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 19:08 Vetura , Pejë

Ford

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 17:49 Vetura , Gjakovë

Ford Transit

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 16:22 Vetura , Gjilan

Ford transit connect 1.8 2012 cdti ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 14:44 Vetura , Prishtinë

Ford Transit connect 1.8 tddi 2010 rks ndrrim

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 22:07 Vetura , Ferizaj

Ford Transit Connect

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 08:07 Vetura , Gjilan

Shitet ford pick up (transit)

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 09:16 Vetura , Pejë

Ford Transit Costum

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Nën 18:32 Vetura , Artanë

Ford Transit

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 15:24 Vetura , Ferizaj

Ford Tranzit 2.2

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:04 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Tranzit

3 000 EUR Price Reduced

01 Nën 11:44 Vetura , Prizren

Shitet

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:04 Vetura , Gjilan

Shitet Kombi Ford Tranzit

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 15:42 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 350l

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 10:28 Vetura , Drenas

Ford Tranzit Connect

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 05:01 Vetura , Rahovec

Ford Transit 2l TDDi 85ch

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 01:01 Vetura , Prishtinë

FORD TRANSIT COURIER

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 22:20 Vetura , Prizren

Ford Transit

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 11:45 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ford 1.8 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 15:43 Vetura , Ferizaj

Ford connect

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 15:43 Vetura , Ferizaj

Ford connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 15:43 Vetura , Ferizaj

Ford Connect

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Transit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione