Ferizaj | Makina | Vetura | Ford | Transit

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Transit | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:16 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:38 ,

Ford Qmim i Volitshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 ,

Lagedi - Kamionet ford tranzit

999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 ,

FORD CONECT

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:23 ,

Ford Transit 2.0 TDCi

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:41 ,

Ford connect 1.8 cdti 72.000km

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 01:03 ,

Shitet Ford Transit 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:49 ,

Ford transit

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 16:38 Shitorja ,

Ford Transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 09:04 ,

FORD Transit Connect T 230 TDCi 1.8

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Mar 23:38 ,

i ardhur nga zvicrres

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 13:02 ,

Ford transit connect

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:55 ,

kombi

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 23:29 ,

Ford transit TDCI

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 23:29 ,

Ford Transit

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 15:05 ,

Pikap ford

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 15:47 ,

Ford transit

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:23 ,

PIKAP rks ford 1.8 dizell (tdci) turbo viti 2004

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 12:29 ,

Ford

1 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 06:44 ,

Fort tranzit +38344108234 vetem ne viber.

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 20:26 ,

Kamjonet Ford

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 14:28 ,

Ford

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 09:22 ,

ford teanzit

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 08:37 ,

ford tranzid 2.0di tkuqe shitet ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 13:50 ,

Ford transit

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 11:21 ,

Shitet Ford Connect 1.8 Disel

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 14:49 ,

Ford transit

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 20:18 ,

Shes Ford Conect viti 2005 me dogan te paguar

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 14:46 ,

ford tranzit 044481982

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 11:06 ,

Ford Transit 2.4 Tdci

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 20:44 ,

Shes Ford Transit viti 2002 rks

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:21 ,

Shes Ford Pickup

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 14:22 ,

Ford transit

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 16:57 ,

Ford Transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 16:49 ,

FORD TRANZIT-2001

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 11:34 ,

Ford transit

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 20:56 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 11:00 ,

Ford Connect

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 18:20 ,

Ford trasit

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 13:44 ,

Shitet Ford Transit Connect

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 10:48 ,

Ford transit

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 19:46 ,

Fourgon Ford transit tdci

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 16:48 ,

targa te. zvicrres

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 08:26 ,

Ford tranzit 2.2 (ch)

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 01:29 ,

Fort tranzit

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 22:02 ,

Shitet Kamioneta Ford Transit

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:38 ,

Shitet ford transin ose ndrrohet me opel corsa

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:56 ,

Shitet Kombi Ford 2.0 Benzin

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Transit | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione