Prishtinë | Makina | Vetura | Ford | Transit

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Transit | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:06 ,

Ford Transit 2.2 TDCi

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

AUTO BARTJE ALBANI 24/7 SUPER QMIME 044106941

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:06 ,

Ford Connect 1.8 tdci 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 12:14 ,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:45 ,

Ford Tranzit 2.7 Dizel , 2007 , 140.000km

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 11:06 ,

Shes Pikapin 2.0 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:46 ,

Ford Transit

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 22:14 ,

Shes pikap ford transit

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 18:53 ,

Ford transit 2.0

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
19 Mar 10:54 ,

2.0dizell rks ne emer tem

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 12:38 ,

Ford transit 9 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 23:00 ,

Shitet Kombi Ford

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:12 ,

2.0dizell rks

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 14:52 ,

dizell

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 17:54 ,

Shitet Ford Transit Custom

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 11:23 ,

Ford Transit 1.0Courier EcoBoost

7 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Jan 21:07 ,

Ford Transit 2.5

600 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 16:41 ,

FORD TRANSIT 2006

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 10:57 ,

Shes Ford Transit

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 12:15 ,

2.0dizell rks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 09:35 ,

Shitet ford transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 23:31 ,

Ford Transit Bus 460 L4 , 17 Ulse

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Qer 07:09 ,

Ford Transit Frigo

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 09:46 ,

Pikap me friz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 06:01 ,

2.5dizell

1 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 10:08 ,

Ford

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 17:27 ,

Kombi per transport malli

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 18:54 ,

Shitet Kombi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 12:28 ,

Shitet Pikap Ford Transit

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 22:03 ,

Kombi

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 11:19 ,

������U Shit FLM Merrjep������

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 08:20 ,

Ford Transit 2.5 dizel

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 19:55 ,

Ford Tranzit 2.2tdci goma te reja 7 muj rks

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 15:17 ,

ford transit furgon 2011 tdci

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 14:10 ,

Shitet Ford Tranzit 1978

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 22:50 ,

Pikap ford

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Tet 16:56 ,

Ushit flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 15:21 ,

Shitet Ford Tranzit 1978

800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 16:14 ,

shes kamionet

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 00:54 ,

shes ose ndrroj peshoren dhe kamionetin

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Gush 12:52 ,

Ford Transit Connect

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 21:27 ,

FORD Transit Kombi ne shitje

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Korr 19:07 ,

Ford Transit dizel -10

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Korr 13:31 ,

Ford kombi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Korr 18:25 ,

Ford transit

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 21:12 ,

Mini bus 18 ulse full touristik

23 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 16:19 ,

Kombi ford transit

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 12:33 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Transit | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione