Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Transit

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Ford Transit | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:33 ,

shitet pikapi ford i ardhur nga zvicrra

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:55 ,

Shitet Ford Transit 2.2 Dizel Viti 2007 Transporter 5 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

Ford Transit 2.2 me rks ndrim i munshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 ,

Ford Connect 1.8 tdci 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 ,

Kombi Ford tranzit dizel Rks edhe 2 muj tiptop

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 ,

Ford Transit 2.2 TDCi

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

FORD CONECT

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:14 ,

FORD CONEKT 1.8 DIZELL 2004 PA DOGAN -CH

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

Pikap

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

Shitet Kombi FORD Transit

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:57 ,

Ford Transit Costum 2.2

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 ,

AUTO BARTJE ALBANI 24/7 SUPER QMIME 044106941

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 01:04 ,

Shitet Xheda 900 €

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 22:05 ,

Ford Transit 2.0 TDCi

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 15:56 ,

Shitet ford Connect

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:03 ,

Besniki

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 10:11 ,

Ford connect 1.8 cdti 72.000km

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Maj 20:47 ,

Ford Transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 18:15 ,

FORD TRANSIT, REGJ. PARË NË JANAR Viber&What+4915782824797

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:44 ,

shitet pikap ford connect isapodoganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:48 ,

Ford Tranzit 2.5 Dizel

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 13:30 Shitorja ,

Ford Transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:59 ,

U SHITTT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 22:33 ,

Ford transit conect TDci

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 16:16 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 11:36 ,

Ford Trasit Custom viti 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 21:19 ,

Shitet Ford Transit Connect 1.8 me Dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 12:14 ,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:03 ,

Shitet Ford Transit 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 10:12 ,

Shes ose ndrroj fort transit 1.8 diesel ardhur nga suedija

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:45 ,

Ford Tranzit 2.7 Dizel , 2007 , 140.000km

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 14:49 ,

Ford transit

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:06 ,

Shes Pikapin 2.0 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:16 ,

Ford Transit Connect-Me klim

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 09:29 ,

Shitet Ford pikap

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 22:55 ,

Ford Transit .

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 20:05 ,

shitet ford tramsit 2.0 benzin

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 10:56 ,

Ford transit 2.5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 19:20 ,

Shitet ford conect trasit 1.8disel me dogan 2007

3 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Pri 15:01 ,

Ford Transit

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:52 ,

Shitet pikado ford transit ne gjendje te rregullt

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 15:23 ,

Shitet Ford

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:46 ,

Ford transit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 16:12 ,

Shitet fort conect me dogan v.p 2004 km 240 mij

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

Ford transit tdci

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Pri 14:23 ,

Shitet pikapi fort transit me dogan 2004 dizell 1.8 turbo

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford Transit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione