Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

AUDI A4 1.9 TDI | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Audi , 26
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe AUDI A4 1.9 TDI,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj AUDI A4 1.9 TDI Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 17:45 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Audi A4 1.9 TDI

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:40 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 TDI 1998

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 15:38 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 dizell TDI tel.044-184-708

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 19:34 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 TDI S-line

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 14:39 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 QUATRO

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 04:30 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 B5 1.9 TDI

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 22:28 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 TDI

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 11:25 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 1.9 TDI, MANUAL, 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 padogan

1 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:05 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 padogan

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:33 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:33 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 23:10 Vetura , Fushë Kosovë

I SHITUR. Audi A4 1.9 TDI ( I ) 131ps I SHITUR

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 12:47 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Fiat Punto 1.2 benzin 16v sporting

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

Flm u shitt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 14:32 Vetura , Fushë Kosovë

URGJENT Shitet Fordi Fiesta 2004 (1 vit regjistrim)

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 14:31 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 1.9 tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 18:33 Vetura , Fushë Kosovë

T5 1.9 me dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 1.9 TDI (I e kuqe), 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 08:52 Vetura , Fushë Kosovë

Sharan 1.9 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 16:02 Vetura , Fushë Kosovë

audi a4 1.9 TDI viti 98 me clim

2 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 14:52 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 TDI rks 7 muj

5 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 14:45 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 tdi 1.9 Automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 16:25 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI Klima MODEL 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:25 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 1.9 TDI FULL OPCION 049160886

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

Vw passat 1.9 TDI me ( i ) t kuqe

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:23 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 manual vp 2000

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 18:28 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 1.9tdi

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 14:19 Vetura , Fushë Kosovë

U shit flm merr jep

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:53 Vetura , Fushë Kosovë

Passat B6 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 10:31 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

Rent a Car / Vetura me Qera / ANDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Sht 17:02 Vetura , Fushë Kosovë

audi a4 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 01:18 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet audi A4 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 06:35 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 1.9 Tdi viti 1997

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

audi a4 1.9 tdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 14:07 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda Octavia 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

ushitt

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:26 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DHE NDERROHET

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 12:17 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes per bmw 520 viti 2012 ...,..........

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Mar 12:38 Vetura , Fushë Kosovë

U SHITT

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj AUDI A4 1.9 TDI | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione