Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

BMW , 661
Opel , 45
Audi , 20
Citroën , 8
Nissan , 5
Ford , 5
Peugeot , 4
Škoda , 2
Fiat , 2
Renault , 2
MINI , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:37 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:18 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:17 Vetura , Fushë Kosovë

London

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:16 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw

123 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:41 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura

07 Dhj 16:07 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 14:19 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

4 507 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 12:48 Vetura , Fushë Kosovë

Bardh i madh

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 11:02 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

SHES BMW 730 DISEL RKS

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 04:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 12:28 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

124 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 12:12 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 520XD

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 12:42 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 10:03 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw

11 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 11:15 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:49 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 420d xDrive Grand Coupe

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 18:50 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 420d xDrive Grand Coupe

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 12:42 Vetura , Fushë Kosovë

Fellne të Rinovuara për BMW X5-X6 Transformo veturen

700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 13:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 10:34 Vetura , Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

11 Nën 18:07 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3 VITI 2015 2.0 AUTOMATIK

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw X3 Facelift 35xDrive 2013 i Doganuar RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:18 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 05:04 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e34 seria 5

4 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 20:36 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 525D E60

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 1.6 tdi 2009 AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Tet 01:30 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw

1 234 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 18:17 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 118D

9 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:16 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw X5 M40d Xdrive

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Tet 10:36 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3 2.0 AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 08:18 Vetura , Fushë Kosovë

shes BMW F10 modeli 525 3.0 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 01:15 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X1

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Gjitha llojet e veturav te aksidentume

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 10:33 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 20:40 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 20:29 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 12:55 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 3.0 dizel Anglez Automatikë

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

bmw e92 330d

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

bmw e92 330d

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 00:08 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3-Serie 2016 210 PS stage 2

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 21:35 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3-serie 2016 210 ps stage 2 2.0D

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:05 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 05:52 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X3

27 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Sht 20:02 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e92 330xd X_drive

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 09:12 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 118 2.0d

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Makina
  • bmw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Z4 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | 740 | Seri 7
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5
  • Bmw në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • bmw në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • BMW në kategorinë Vetura | BMW | Z3 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | Opel | Combo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione