Golf | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1715
Opel , 49
BMW , 22
Audi , 22
Peugeot , 7
Ford , 6
Seat , 5
Renault , 5
Škoda , 4
Fiat , 4
Acura , 4
Citroën , 4
Hyundai , 2
Dodge , 2
Mazda , 1
Zastava , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:06 ,

Golf 7 Diesel 2013

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:06 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 21:34 ,

Shesh veturën Golf 5 plus 2.0

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 11:41 ,

Golf VII 2013 2.0 Tdi

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 16:56 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 10:26 ,

Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 22:03 ,

Urgjent shes golf 7!!!!!!

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 12:54 ,

Golf VII 2.0 automatik

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 09:14 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 12:56 ,

Golf 6 DIESEL 2.0

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 21:02 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 15:29 ,

Shitet vetura Golf Vl 2.0

Histora e veturës

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:22 ,

Shitet Golf

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 08:29 ,

Shitet golf 4 3100 euro

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:25 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 13:42 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 15:33 ,

Golf 4,1.9, AUTOMAT,VITI 2000

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 11:08 ,

Golf 7 1.6 2013 BlueMotion

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 19:08 ,

Golf 2, 1991 1.6 Diesel, RKS deri ne Mars,

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:53 ,

Shitet dhe ndrrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 16:01 ,

Golf 2 1.6 dizel i thjesht

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 22:13 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 21:00 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 19:02 ,

Golf 3 1.9 turbo dizerr rks 2 muj

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 21:10 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 07:28 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 21:12 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 16:07 ,

U shit flm

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 22:19 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 20:56 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 19:02 ,

Golf 6+

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 13:34 ,

VW GOLF 6

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:04 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 20:53 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 23:11 ,

Golf Vl

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 18:18 ,

Golf 6 Plus, 1.2 TSI, 2010, 158 mij km

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 17:28 ,

Skoda Octavia

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 16:47 ,

Shitet Golf 5 1.9 tdi 2006

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 14:17 ,

shes golf 6 2.0 tdi

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 12:46 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione