Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

Opel , 41
BMW , 13
Audi , 9
Peugeot , 5
Seat , 4
Ford , 4
Fiat , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Zastava , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:36 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:05 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 1.9 TDI 77 Kw - 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:55 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 11:56 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 3 DISEL 1.9

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:59 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:36 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 15:35 Vetura , Fushë Kosovë

I shitur...

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 12:55 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 10:34 Vetura , Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

10 Nën 21:14 Vetura , Fushë Kosovë

SHES DHE NDRROJ GOLF 4 DIZEL 1.9 VITI 2000

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw X3 Facelift 35xDrive 2013 i Doganuar RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:18 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 1.6 tdi 2009 AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Tet 23:41 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 12:46 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 15:03 Vetura , Fushë Kosovë

Golf3

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 21:47 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:33 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 15:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf3

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 14:31 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 18:28 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
27 Sht 08:00 Vetura , Fushë Kosovë

SHES DHE NDRROJ GOLF 4 DIZEL 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 21:42 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
23 Sht 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 , Pa Dogan. V.p 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 15:05 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 22:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 08:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 tdi RKS 1 vit super gjendje

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 22:05 Vetura , Fushë Kosovë

shes veturen

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Gush 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 14:42 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 13:58 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 23:23 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 2.0 GTD

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 10:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf4 1.9 TDI RKS

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 18:00 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 T(DI) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 14:43 Vetura , Fushë Kosovë

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 12:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 03:11 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 4 1.9SDI

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 03:08 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 Dizelll rks vetem thirrje +38346172604

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Korr 09:09 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 2.0 4 Motion, Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:56 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 5 - 1.9 Diesel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 22:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:15 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Golf 4

4 500 EUR

16 Korr 21:50 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 4 në kategorinë Makina
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Renault
  • golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Seat | Alhambra
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Asia Motors
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Great Wall

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione