Golf 5 | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 38
BMW , 7
Audi , 5
Ford , 4
Acura , 3
Peugeot , 3
Škoda , 2
Citroën , 2
Dodge , 2
Renault , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Korr 19:44 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 02:06 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 21:34 ,

Shesh veturën Golf 5 plus 2.0

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 09:14 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 15:25 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 16:47 ,

Shitet Golf 5 1.9 tdi 2006

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 11:44 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 20:29 ,

Shitete vetura

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:35 ,

Shes Golf 5 1.9 dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 01:11 ,

Shitet

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 21:42 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 08:21 ,

BLEJ golf 4 golf 5 pa dogan viti 2001 2005 DISSEL

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 23:33 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Shk 16:22 ,

Shes golf 5 1.9 tdi

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 15:14 ,

Golf 5 1.9 2008

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 06:40 ,

Golf 5 tdi 1.9

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 20:52 ,

Golf 5 1.4 2006

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:24 ,

Shitet

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 18:16 ,

Golf 6 karavan

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 13:40 ,

Golf 5 2.0 tdi 2006

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 19:09 ,

Ndrrim me mersedes jo.me tjeter

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 17:29 ,

GOLF 4 PACIFIC TD(I) T’KUQE

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Jan 10:39 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 18:54 ,

golf 5 1.9 tdi viti 2009

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 18:03 ,

VW Golf IV

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:38 ,

TOUAREG 3.0-TDI-AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 16:36 ,

Golf 5+

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 18:00 ,

Vetra golf 6

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 12:09 ,

Shes Ford Tranzit 044718665

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 19:51 ,

Mercedes benz v220 cdi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:29 ,

golf 5

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Tet 21:29 ,

Golf 5 1.9 2004 dizell

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:38 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 14:24 ,

Golf 5 tdi 6 Shpejtsi

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 22:15 ,

Shes golf 3 1.6 benzin plin me atest

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 03:08 ,

Golf 4 Pacific

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Sht 15:20 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:50 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Acura
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Sport
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 320 | C-Class
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Opel | Calibra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione