Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamionet | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 3
Ford , 2
Peugeot , 2
Audi , 1
Mazda , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamionet,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamionet Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:03 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 21:05 Vetura , Fushë Kosovë

shes kamionet t4

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:23 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 12:12 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet T4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:36 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet reno master 2.5 dizell

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 07:01 Vetura , Fushë Kosovë

urgjent

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 13:45 Vetura , Fushë Kosovë

SHES KAMIONET 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 15:12 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET OPEL CORSA 1.3 RKS 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 09:59 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet Ford Transit - Ndrrim me Pikap

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 10:32 Vetura , Fushë Kosovë

U shit flm MerrJep

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 19:53 Vetura , Fushë Kosovë

Passat B6 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 19:56 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet 7 ulse

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 00:39 Vetura , Fushë Kosovë

Ford transit

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 06:40 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet pezho j5

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 22:37 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet iveco

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 14:07 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda Octavia 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 08:50 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet IVECO

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 19:09 Vetura , Fushë Kosovë

opel corsa 1.5 DIZEL

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:22 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet 2 Dyer

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 14:50 Vetura , Fushë Kosovë

Golf wv2

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Jan 19:06 Vetura , Fushë Kosovë

golf 2 dizel

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamionet | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kamionet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamionet në kategorinë Makina
  • Kamioneta në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamioneta në kategorinë Makina
  • kamioneta në kategorinë Vetura | Fiat | Ducato
  • Kamioneta në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • kamionet në kategorinë Vetura | Nissan
  • Kamionet në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • kamionet në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Kamionet në kategorinë Vetura | Subaru

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione