Opel Corsa | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 175
Ford , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel Corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Corsa Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:14 Shitorja ,

Opel Corsa

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 16:44 ,

Opel Corsa C

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 12:26 ,

OPEL CORSA - ME DOGANE

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 12:00 ,

Opel cors 1.3 Dizell, Rks, Me Klim

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:13 ,

Opel corsa 1.6 benxin rks

Histora e veturës

990 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Maj 10:45 ,

Pjese per Opel Corsa C 1.2 Benzin

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 08:33 ,

Opel Corsa 1.7

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 07:49 ,

Shes Opel Corsa

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 13:22 ,

Opel Corsa 1.7

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:02 ,

Shitet opel corsa

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:03 ,

Opel corsa 044621496

Histora e veturës

4 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 18:59 ,

Shes Opel Corsa 1.0 12 Ventilla 1 vit RKS me Klimë

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 15:35 ,

Renault kangoo

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 00:54 ,

3x caddy 1x opel corsa 1x Skoda pikap 1 kombi vito

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:19 ,

OPEL CORSA B 1.2 16V 2000 VITI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 22:58 ,

OPEL CORSA B 1.2 16V 2000VITI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Jan 14:12 ,

Opel Cors 1.2 Benzin gjendje perfekte

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 20:20 ,

Opel Corsa 1.2 benzin

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 16:08 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 20:38 ,

TOUAREG 3.0-TDI-AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 12:09 ,

Shes Ford Tranzit 044718665

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 23:35 ,

Opel corsa 1.7cdti

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 00:14 Shitorja ,

Opel CORSA 1.0 RKS

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 15:52 ,

Opel Corsa 1.7 dti flm merrjep u shit

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 12:36 ,

Shitet vetura Opel Corsa 1.7 Disel

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 12:36 ,

Opel Corsa 1.7

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:38 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 10:08 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 15:20 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:50 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:09 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 11:28 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:06 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 21:22 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:35 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 17:18 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 15:04 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel Corsa | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione