Pasat | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 32
BMW , 4
Audi , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Porsche , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:06 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 21:18 ,

Pasat 1,9(DI)kuqe

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:02 ,

Pasat Cc

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 13:34 ,

Pasat 3C

Histora e veturës

660 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 13:34 ,

Pasat 3C

Histora e veturës

660 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 21:18 ,

Shitet pasati

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:59 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:59 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:10 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:33 ,

PASAT 2.0 TDI DSG 2011

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:55 ,

Shes pasat 3C 2.0 dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 21:08 ,

Shes gjipin 4x4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 11:56 ,

Shiten Gomat 205/55/16

Histora e veturës

140 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 23:30 ,

Pasat 3C 2.0 TDI

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 08:09 ,

Pasat 1.8Benzin ne gjendje te rregullt rks i skadum

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 16:12 ,

Pasat 1.8 benzin plin. tip toppp

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:18 ,

shesim pjes per pasat

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 20:23 ,

Pasat 3C

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 15:51 ,

Pasat 2.0

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 14:49 ,

pasat per pjes

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 18:56 ,

ushit flmm

Histora e veturës

59 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Dhj 12:09 ,

Shes Ford Tranzit 044718665

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 09:22 ,

Pasat

Histora e veturës

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:35 ,

shes pjes per golf 6 1.6 tdi automatik

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 09:58 ,

shitet pasati

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 12:37 ,

Pasat

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 14:14 ,

Audi A2 dizel

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 18:21 ,

Shes Pasat 1.9 dizel

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Tet 21:00 ,

Pasat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 13:15 ,

T4 ndrrim

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 19:45 ,

Pasat 2 1.9 dizell

Histora e veturës

630 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 19:30 ,

Shitet passat 1 1.6dizell

Histora e veturës

420 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:38 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 01:06 ,

Shitet pasat2 ngjendje tmir

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 13:20 ,

PASAT 2 TURBO DIZELL RKS 1989 BOJ NDRRIM

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 19:52 ,

Pasat turbo dizell rks boj ndrrim

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 15:20 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:50 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione