Passat | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 44
BMW , 3
Ford , 3
Audi , 3
Škoda , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:33 ,

PASSAT B6 2.0 TDI 103KW-140PS ME TABELA MAQEDONIS

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

Passat b7 tdi 2.0, Pa Dogan, lleda para

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 14:31 ,

VW Passat 1.9 TDI(I)tkuqe Rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 01:31 ,

U shit flm

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 07:32 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 07:32 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 10:36 ,

Passat 3C 2.0 TDI 2008 DSG

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:59 ,

Passat 1.9 TDI me I te kuqe

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 13:38 ,

Shitet Passati B5 1.9tdi

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 19:40 ,

Shes passat si ne foto

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 19:09 ,

Passat 1.9 TDI me I te kuqe

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 13:14 ,

Passat,

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:28 ,

Skoda Octavia

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 00:04 ,

Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:03 ,

Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:52 ,

shitet wv passat 1.6Tdi Automatik Top

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 08:56 ,

Pasaat 3c rline

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 08:22 ,

Passat b7 2.0TDI Dsg F1 2012

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 18:54 ,

Shitet passat 3C

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:10 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:08 ,

Passat

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:33 ,

PASAT 2.0 TDI DSG 2011

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 21:15 ,

Shes passat 5b

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:29 ,

Passat 1.9 tdi

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:42 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 14:43 ,

Shitet vetura Passat 1.6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 19:03 ,

Passat tdi 2002

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 13:32 ,

Shitet passat b7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 20:10 ,

Shes Dritat per Passat B5

Histora e veturës

60 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 15:49 ,

Passat b7 tdi 2.0, Automatik DSG, Pa Dogan

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:02 ,

passat 1.9disel motorin super

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Mar 08:47 ,

Passat b7 tdi 2.0, Automatik DSG, Pa Dogan

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:08 ,

Passat b7 tdi 2.0 Automatik DSG, Pa Dogan

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:36 ,

Passat B8

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 12:57 ,

Passat CC 2.0 BLUETDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione