audi | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Audi , 629
Opel , 44
BMW , 13
Ford , 5
Citroën , 4
Peugeot , 4
Nissan , 3
Škoda , 2
Fiat , 2
Volvo , 2
Renault , 2
Wartburg , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Alpina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:15 Shitorja ,

Audi A1

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 ,

Audi 80 dizell 1.9

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:00 Shitorja ,

Audi SQ5

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:42 ,

Shes Audi A3 tdi Automatik ME.Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:06 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 16:36 ,

Shitet Audi A 5, 3.0 quattro dizel, Tiptronic

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 12:33 ,

Audi a6 1.9 tdi-i te kuqe

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 19:43 ,

Shitet Audi A4 2010 S-line 2.0TDI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:26 ,

Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 02:04 ,

Audi A4 2010 S line, dizel 2.0

Histora e veturës

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 20:50 ,

Audi Q7 3.0 tdi-quattro

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 17:03 ,

Audi A4 Cabriolet 1.9TDI

Histora e veturës

2 995 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 23:36 ,

Audi TT

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:11 ,

Audi A5

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:33 ,

Audi a6 quatrro

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 19:09 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 11:14 ,

shes ndrroj

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 11:50 ,

Audi A3 2.0TDI , 2005, MANUAL

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 20:10 ,

audi a6

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 12:27 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 15:02 ,

Audi A4 2.5 tdi v6 viti 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 23:10 ,

I SHITUR. Audi A4 1.9 TDI ( I ) 131ps I SHITUR

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 12:20 ,

Shitet

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:28 ,

Skoda Octavia

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 15:06 ,

SHITET AUDI A6 2007 3.0D sline

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:09 ,

audi a 6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 07:29 ,

Audi Q7

Histora e veturës

8 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 17:41 ,

shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:33 ,

shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 23:06 ,

Shes audi A4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 14:39 ,

Audi A4 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 10:24 ,

Audi A4 2.0TDI 177ps - 2012

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 23:02 ,

Audi a3

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 12:15 ,

Audi 80

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 20:38 ,

AUDI A4 2.5TDI, AUTOMATIK, RKS

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:52 ,

Pjes per vetura

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 16:04 ,

U shit flm

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:27 ,

Audi A6 Very nice and well maintained

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:47 ,

Urgjent shes Audi 1.9 tdi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione