mercedes | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 44
Audi , 11
BMW , 10
Citroën , 5
Peugeot , 5
Nissan , 4
Ford , 4
Seat , 2
Fiat , 2
Hyundai , 2
Mazda , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Daewoo , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:06 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 19:09 ,

Mercedes e280 2008 evo ne gjendje perfekte

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 10:26 ,

Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 10:23 ,

Blej pikapa te gjitha llojet prej 200-2000

Histora e veturës

270 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 11:32 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

Histora e veturës

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 15:34 ,

Shitet mercedes E270 CDI

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 09:42 ,

Mercedes c klas 220,Manual 6 shpejci

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 21:12 ,

Mercedes 250

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 19:11 ,

ndrrim me vetur me klim shtoj pare viber+38649804871

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 21:03 ,

shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 10:35 ,

Shitet Mercedes 190 D

Histora e veturës

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 12:41 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 01:54 ,

Rent a Car Fushe Kosove

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 14:36 ,

Shitet nderrohet

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 09:22 ,

Mercedes Benz 190

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 13:16 ,

MERCEDES BENZ 190D

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 19:44 ,

Shes mercedes e220

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 12:02 ,

shes kamionin Mercedes

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:37 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4matic Dizel

Histora e veturës

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Qer 09:17 ,

Mercedes benz 190D

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 19:33 ,

Mercedes A170

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:58 ,

Mercedes Benz C220 Automatik Avantgarde

Histora e veturës

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 17:58 ,

Mercedes Benz C220 Automatik Avantgarde

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 00:14 ,

Mercedes Benz C220 CDI Manuel

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:40 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 10:44 ,

Pjese per Mercedes Benz E320 Avantgarde

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 02:30 ,

SHITETE MERECEDES BENZ

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 20:19 ,

Shitet vetura mercedes E-320

Histora e veturës

8 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:47 ,

Shitet mercedes benz

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:55 ,

Mercedes-Benz 190

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione