pikap | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 31
Peugeot , 17
Ford , 16
Fiat , 5
Citroën , 4
Renault , 4
Seat , 4
Škoda , 3
Acura , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:24 ,

Pikap Caddy 1,9 tdi me klim

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 10:06 ,

Shitet pikap caddy

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 20:23 Shitorja ,

Pikap caddy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 20:19 Shitorja ,

Caddy

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 21:12 ,

Mercedes 250

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 12:28 ,

CADDY 1.9 TDI / ME DOGANE

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 19:30 ,

CADDY PIKAP 2008 ME DOGANE

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:51 ,

CADDY 2009 | DSG

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 22:21 ,

Pikap

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 18:23 ,

Shkoda fabia 1.9 dizel

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 22:27 ,

Vento 1.9 TDI vp 96

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 18:58 ,

Ford Fiesta 2011 1.4 tdci pikap

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 00:15 ,

Pikap

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 23:51 ,

Pikap

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 02:16 ,

Shitet cady pikap

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 23:39 ,

shkoda pikap praktik 2008 me dogan

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 19:27 ,

Pjes per pikap cedy

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 00:54 ,

3x caddy 1x opel corsa 1x Skoda pikap 1 kombi vito

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 09:06 ,

Pikap opell Combo

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 10:52 ,

CADDY 1.9 TDI | ME DOGANE

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 11:48 ,

Pikap

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 10:17 ,

Pikap

Histora e veturës

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 16:21 ,

Pikap

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 09:48 ,

Nderroj Kombin me pikap

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 17:46 ,

Pikap Ford Courier

Histora e veturës

499 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 10:38 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 19:17 ,

Pikap Peugeot 2.0 HDI 049 81 71 81

Histora e veturës

1 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Sht 15:20 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:50 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:09 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 11:28 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:06 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 21:22 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:35 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 17:18 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 15:04 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:13 ,

����Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan����

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 20:27 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 19:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 18:45 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 18:44 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:37 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 14:35 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione