Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 386
Audi , 206
BMW , 140
Peugeot , 134
Renault , 128
Fiat , 110
Ford , 74
Citroën , 69
Škoda , 27
Volvo , 25
Seat , 21
Toyota , 19
Alfa Romeo , 19
Chevrolet , 17
Rover , 16
Land Rover , 13
Hyundai , 13
Smart , 9
Mazda , 8
Kia , 8
Honda , 7
Nissan , 6
MINI , 6
Jeep , 5
Chrysler , 4
Ssangyong , 4
Dacia , 3
Acura , 3
Saab , 3
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Dodge , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Suzuki , 1
Alpina , 1
Daewoo , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:53 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Vetura , Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFEKT

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet BMW 118d

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Vetura , Fushë Kosovë

Rent a car

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET-VW GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:27 Vetura , Fushë Kosovë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra J 1.7- CDTI-Viti 2012 Me Dogane te paguar

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:18 Vetura , Fushë Kosovë

1.6 Dizell 11 Muj regjistrim gjendje perfekte

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:58 Vetura , Fushë Kosovë

Vetur

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:52 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM KREJT LLOJET E VETURAVE TER KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shkoda Rapid 1.4 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Megane Karavan me librez rks - Per Pjes

680 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a3

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet cady

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:10 Vetura , Fushë Kosovë

Touran 77KW TDI

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:19 Vetura , Fushë Kosovë

VW Pasat Karavan 1.9 2 tkuqe Dizel Manual

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 Vetura , Fushë Kosovë

Super Golf 7 Automatik F1 TDI DSG

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz E 350 CDI AMG LINE VITI 2010 rks 12 muj

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 21:40 Vetura , Fushë Kosovë

SKODA OCTAVIA 2018 AUTOMATIK RKS

13 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 19:42 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Gjitha Llojet e Veturave Pa Doga Aksident Defekt

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 18:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Golf 5 plus 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 02:16 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen Nemo 1.4 Dizel 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 20:03 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e34 530d m57

6 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Mar 19:26 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO S80 D5 AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 10:47 Vetura , Fushë Kosovë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 08:36 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra K 2016 Automatik 046393393

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 08:36 Vetura , Fushë Kosovë

Ford C-Max Automatik viti 2015 046393393

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 08:35 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q7 2016 s-line 046393393

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 08:34 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

Opel vectra B 2.0 dti dizell rks 1vit boj ndrrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 19:54 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ VETURA

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 18:29 Vetura , Fushë Kosovë

Peugeot partner 1.6 hdi 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 14:46 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 D4 4x4 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:46 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 2.0 D3 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:45 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 D4 MOMENTUM AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 11:24 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo S60 2.4 DISEL AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 11:07 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Mercedes Benz Classc C200 CDI Vp Fund 2003

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

SCODA OCTAVIA 2018 AUTOMATIK RKS

134 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:07 Vetura , Fushë Kosovë

shitet passat 1.9 tdi ngjendje t rregullt

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 10:17 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 16:48 Vetura , Fushë Kosovë

shitet passat 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione