Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vito - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

BMW , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vito,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vito Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Dhj 09:11 Vetura , Fushë Kosovë

Lt crafter 2.0 tdi i po sa ardhur viti i p. 2016 me liber S.

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 09:11 Vetura , Fushë Kosovë

Lt crafter 2.0 tdi me klim me dogan pagune i po sa ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Dhj 09:11 Vetura , Fushë Kosovë

Lt sprinter 516 cdi dupllak i po sa ardhur nga Zvicrra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:11 Vetura , Fushë Kosovë

Lt vito 113 cdi maksi viti 2013 i ardhur nga Zvicrra

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

Lt sprinter 319 cdi me klim me sanak hibebin i CH.

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.0 tdi me klim i po sa ardhur nga Zvicrra

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 10:47 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES VITO 109 CDI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 10:47 Vetura , Fushë Kosovë

VITO 111 CDI ~ TRANSPORTER

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 12:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet kombi Vito

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
30 Nën 08:50 Vetura , Fushë Kosovë

VITO 115 CDI DOUBLE CABINE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 16:13 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 18:46 Vetura , Fushë Kosovë

Lt sprinter 515 cdi me friz mrapa dupllak me dogan pagune

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 10:32 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes-Benz Vito 111 CD

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 04:19 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 02:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet mercedes Vito diezel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 06:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet mercedes vito 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 07:03 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vito

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:55 Vetura , Fushë Kosovë

shitet

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Dhj 00:54 Vetura , Fushë Kosovë

kombi

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 20:06 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Transit 2.4 disel

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Nën 11:26 Vetura , Fushë Kosovë

jombi

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 23:57 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vito 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 01:26 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet .Kombi.Mercedes.-Vito +38343884215

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Tet 01:12 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 17:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet mercedes vito 111 CDI

4 500 EUR

11 Tet 23:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mercedes vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:27 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes-Vito. 2.2..klim funksjonale. ����.2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 04:31 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet .Mercedes-Vito .109-CDI .��������

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Korr 13:11 Vetura , Fushë Kosovë

shes mercedes benz vito me 9 ulse automatik gj rregullt

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 20:36 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vito 2.2d RKS 2000

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Nën 11:26 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz Vito 109

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 00:46 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vito

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 15:17 Vetura , Fushë Kosovë

shes mercedes vito Pa dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:30 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:10 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

Shes, Ndrroj Mercedes Vito 110 CDI, 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Pri 21:23 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes viti 2.2 rks 1vit

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 22:29 Vetura , Fushë Kosovë

Vito 112CDI per marakli

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

Vito 112CDI 3 tkuqe 2.2CDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 00:54 Vetura , Fushë Kosovë

3x caddy 1x opel corsa 1x Skoda pikap 1 kombi vito

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:35 Vetura , Fushë Kosovë

Lt vito 116 cdi me klim i po sa ardhur zvicrra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:34 Vetura , Fushë Kosovë

Shes kombin mercedes Vito i sapo doganuar me klim.

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 07:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shes kombin Mercedes Vito 2002 cdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 13:44 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 23:35 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vito 1998

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 18:34 Vetura , Fushë Kosovë

shitet vito

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:58 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 318 d mercedes vito 220cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 14:53 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes-Vito 111 CDI Dizel

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vito | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vito në kategorinë Makina
  • vito në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Vito në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 270
  • Vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 416
  • Vito në kategorinë Vetura | Citroën
  • Vito në kategorinë Vetura | Jaguar
  • Vito në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vito në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione