Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2003 | Gjakovë | Makina | Vetura

Opel , 49
Ford , 23
Renault , 18
Citroën , 15
Fiat , 13
Audi , 13
Peugeot , 11
BMW , 10
Seat , 10
Toyota , 4
Nissan , 3
Hyundai , 3
Smart , 3
Porsche , 3
MINI , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2003,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2003 Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:01 Vetura , Gjakovë

GOLF 1.9 Tdi PACIFIK - 2003

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 Vetura , Gjakovë

GOLF 1.9 Tdi 6 MUJ REGJISTRIM-2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:21 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 Tdi 6 MUJ REGJISTRIM-2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:16 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 Tdi PACIFIK - 2003

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Shitorja Vetura , Gjakovë

FIAT DOBLOCARGO 1.9JTD

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 04:49 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 04:48 Vetura , Gjakovë

pezho

27 Shk 17:23 Vetura , Gjakovë

Opel Signum Rks 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:57 Vetura , Gjakovë

Vw Polo 1.4 TDI VP 2003

40 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 08:39 Vetura , Gjakovë

Shitet FORD RANGER

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 16:38 Vetura , Gjakovë

Vw Polo 1.4 TDI VP 2003 ne super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:19 Vetura , Gjakovë

Audi

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 12:33 Vetura , Gjakovë

Kombi Peugot Boxer

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 11:10 Vetura , Gjakovë

U shit flm Merr Jep e gezoft Pronari

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 20:34 Vetura , Gjakovë

MERCEDES S CLASS 320

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 15:45 Vetura , Gjakovë

Fiat

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 13:56 Vetura , Gjakovë

Seat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 13:08 Vetura , Gjakovë

Golf 4 4MOTION ARL 3 T’KUQE

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 11:55 Vetura , Gjakovë

Sear Cordoba

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:18 Vetura , Gjakovë

Shitet Nissan Micra 1.3 benzin

2 300 EUR

08 Tet 01:11 Vetura , Gjakovë

GOLF 4 Tdi Pacifik 2003 rks 15 dit URGJENT 2700 VEQ ME PARE

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 15:14 Vetura , Gjakovë

Shitet Touran 2.0 diezel viti 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 09:35 Vetura , Gjakovë

shitet passati

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:35 Vetura , Gjakovë

Shitet passati

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:54 Vetura , Gjakovë

She's tauran 2.0 me 7 ulse

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 14:53 Vetura , Gjakovë

polo 1.4 TDI VP 2003 rks skaduar super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 12:23 Vetura , Gjakovë

peugeot

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 15:18 Vetura , Gjakovë

She's tauran 2.0 dizel me 7 ulse

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Gush 09:38 Vetura , Gjakovë

Vito Frigo

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 23:48 Vetura , Gjakovë

Ford Focus 1.8 TDCI

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 23:46 Vetura , Gjakovë

Ford Focus 2003 1.8 TDCI

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 16:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes E Clas

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 11:38 Vetura , Gjakovë

Citroen Picasso 2 0 BP 2003

2 700 EUR

17 Maj 22:51 Vetura , Gjakovë

Renalut Laguna

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Maj 06:32 Vetura , Gjakovë

Vetur Ford Mondeo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 06:32 Vetura , Gjakovë

Vetur Ford Mondeo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 19:57 Vetura , Gjakovë

FORD MONDEO

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 23:23 Vetura , Gjakovë

Renault megane sport

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:15 Vetura , Gjakovë

Opel corsa 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:21 Vetura , Gjakovë

shes citroen jumpy 2.0 hdi

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:26 Vetura , Gjakovë

Citroen Xsara Picasso 2.0. B&P A-matic 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 13:35 Vetura , Gjakovë

Shitet Mercedes Benz E270

30 Jan 17:52 Vetura , Gjakovë

U shit flm

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 16:24 Vetura , Gjakovë

Audi a6 2.5 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 15:49 Vetura , Gjakovë

Shitet Mercedez Benz C230

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 13:52 Vetura , Gjakovë

Golf

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 16:37 Vetura , Gjakovë

VW Touran TDI 7 Ulese Ndrrim me Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 17:25 Vetura , Gjakovë

Shitet reno megane 1.6 benzin 2003 16 vintilsh pa regjistrim

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2003 | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2003 në kategorinë Vetura | Fiat
  • 2003 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • 2003 në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • 2003 në kategorinë Makina
  • 2003 në kategorinë Vetura | Ford | Focus
  • 2003 në kategorinë Vetura | Opel | Vectra
  • 2003 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • 2003 në kategorinë Vetura | Opel | Combo
  • 2003 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 280 | E-Class
  • 2003 në kategorinë Vetura | Audi | A6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione