Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

5 | Gjakovë | Makina | Vetura

Opel , 91
Audi , 45
BMW , 25
Renault , 23
Peugeot , 22
Seat , 17
Ford , 15
Fiat , 12
Citroën , 11
Acura , 7
Škoda , 6
Kia , 5
Hyundai , 5
Mazda , 4
Nissan , 3
Toyota , 3
Dacia , 3
Rover , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Lada , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Honda , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 5 Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:28
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ E-CLASS 9G

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:43 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:45 Vetura , Gjakovë

Guma

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:42 Vetura , Gjakovë

Golf 5 Tdi 2.0 Disel Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:36 Vetura , Gjakovë

4X4 CITROEN 2.0 DS5 DIESEL + HYBRID + 4X4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:16 Vetura , Gjakovë

Bmw 3 gt super gjendje

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Vetura , Gjakovë

Skoda Fabia TDI—-Klim-Funksionale Rks Deri 2023

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

FIAT DOBLOCARGO 1.9JTD

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:36 Vetura , Gjakovë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ E-CLASS 9G

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:37 Vetura , Gjakovë

Shes Fell 16 Golf 5/6/7 Audi A3 A4 A6 Gomat e reja

390 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:01 Vetura , Gjakovë

Shes Mercedes Vito Maxi Transporter me 5 Dyer 2.2 CDI RKS

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 13:11 Vetura , Gjakovë

TOURAN HI LINE 2.0 TDI Manual 6+1 Gjendje Super perfekte

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 03:01 Vetura , Gjakovë

Shitet , Golf 6 karavan

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 00:25 Vetura , Gjakovë

SsangYong Stavic SV 270 CRDi AWD 2008 ��

2 500 EUR Price Reduced

15 Mar 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Mar 11:50 Vetura , Gjakovë

Golf 4 TDI (DI) e kuqe

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 18:01 Vetura , Gjakovë

Renault Kangoo 1.5 Diesel ����

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 13:56 Vetura , Gjakovë

Seat Leon 1.6 TDI DSG��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 12:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 11:54 Vetura , Gjakovë

Vw Bora 1.9

37 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:51 Vetura , Gjakovë

Touran 2.0 TDI VP 2004 super gjendje 100% pa investim

52 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 22:43 Vetura , Gjakovë

Golf 5 2.0 DSG VP 2005 rks 11 muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 16:22 Vetura , Gjakovë

Skoda Octavia 1.6

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 21:18 Vetura , Gjakovë

shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 13:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS skaduar) - Timon anglez

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 13:03 Vetura , Gjakovë

Golf 5 Plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 17:00 Vetura , Gjakovë

Audi a3 2005 manuel

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 09:24 Vetura , Gjakovë

Toyota Hilux

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Jan 09:07 Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:50 Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA - RKS

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:15 Vetura , Gjakovë

Golf 5 plus 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 15:46 Vetura , Gjakovë

Shitet Golf 7.5 1.6TDI Manual 5 shpejtësi 2017

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 14:54 Vetura , Gjakovë

Mercedes R350 3.0 DIESEL AUTOMATIK 4 Matic Panoram

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 06:53 Vetura , Gjakovë

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 11:33 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 12:40 Vetura , Gjakovë

Citroen c4 picasso

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 14:01 Vetura , Gjakovë

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 03:23 Vetura , Gjakovë

Shitet

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Nën 12:28 Vetura , Gjakovë

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 14:20 Vetura , Gjakovë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 00:21 Vetura , Gjakovë

Passat 1.9 TDI 2006 - RKS 2023

5 850 EUR

30 Tet 00:50 Vetura , Gjakovë

Astra j

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:36 Vetura , Gjakovë

Golf 5 Automatik Viti 2006 1 vit rks

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 5 | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 539 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 560 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 577 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 558 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 509 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 533 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 539 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • 542 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 555 405 në kategorinë Punë
  • 549 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione