Mercedes 190 | Gjakovë | Makina | Vetura

Audi , 6
BMW , 5
Opel , 3
Seat , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 190,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 190 Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:01 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 01:59 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline BMT

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:57 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:28 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:27 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 16:26 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 16:25 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:25 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:24 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:22 ,

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:21 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:19 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:19 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:18 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:17 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:17 ,

Mercedes Benz E 220

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:17 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 16:16 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:14 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:14 ,

SEAT LEON ST 1.6

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:13 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:13 ,

BMW 318 D DPF E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:13 ,

AUDI A6 3.0 TDI S TRONIKC

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 16:13 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:13 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Maj 16:12 ,

MERCEDEZ BENZ E300

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:12 ,

VW Golf VI 2.0 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:12 ,

BMW X3 x DRIVE 30 D

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:29 ,

TOUAREG 3.0 TDI

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 10:49 ,

Mercedes 190 Diesel motor 2.5 gjendje extrem te mire..

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Mar 17:10 ,

Mercedes 190 dizell

1 299 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 09:33 ,

Mercedes 190

800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Mar 22:45 ,

Shitet ndrohet

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 12:40 ,

mercedes 190

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:56 ,

VW CRAFTER 2.5 ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 13:36 ,

VW Caddy 1.6tdi 2014, i sapo doganuar RKS.

6 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:56 ,

Golf4 te aksidentun per pjes BLEJ

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 15:05 ,

Mercedes 190 dizell

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 19:30 ,

Passat 1.9 me dy tkuqe higline

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 12:32 ,

Mercedes

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Gush 08:01 ,

shes fiajt uno 1.0 benzin dhe plin rks 7 muj

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 18:25 ,

Bmw 730

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 21:49 ,

Mercedes benz 190

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 22:56 ,

Mercedes 190

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 190 | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione