Passat | Gjakovë | Makina | Vetura

Audi , 10
BMW , 9
Opel , 5
Seat , 4
Škoda , 3
Peugeot , 3
Nissan , 1
Chrysler , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:29 ,

Mercedes Benz E300 HYBRID

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:55 ,

Shitet Passat 3c 2.0 Disel Automatik Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:02 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG ME DOGAN DHE EMOLOGIM TE PAGUNE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:42 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:33 ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG MODEL 2016 TEL +383 44 409 922

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 22:38 ,

passat 1.9 tdi 95 ac

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:07 ,

Mercedes Benz B 1.80

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 23:16 ,

USHIT FLM MERR JEPPPPPPPPPPP

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 13:45 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 13:35 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:33 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:26 ,

VW PASSAT 2.0 BlueMotio i sa po DOGANUR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 12:54 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:41 ,

Citroen berlingo 1.6 HDI 5ulse me Klim Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 21:21 ,

VW Passat 2.0

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 09:23 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:15 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:14 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:14 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 10:11 ,

Shitet Passat B7 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 07:32 ,

PASSAT 2.0 TDI, AUTOMATIK

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 21:14 ,

Vw passat b8 2017 2.0tdi

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:20 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:20 ,

BMW 118 D

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 17:20 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:20 ,

VW ARTEON 2.0 R-LINE (3 H)

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 11:45 ,

Passat 1.9TDI 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:49 ,

shes Passat B viti i prodhimit 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 08:58 ,

Passat 3 dissel 1.9

1 699 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 07:11 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:10 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:10 ,

u shit u shit fm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 22:58 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 16:26 ,

Bandas

70 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 20:29 ,

Gentian

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 15:56 ,

VW CRAFTER 2.5 ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 15:21 ,

Passat CC 2.0 tdi DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:12 ,

VW PASSAT 2.0 TDi Shum i Rujten 07 -866 DN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:06 ,

��SHES PIKAP CADDY 1.9 SDI PERFECT��

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Shk 20:32 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Shk 19:39 ,

Passat 1.6 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 18:09 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:40 ,

Vw Passat 3c viti fund 2007 2.0 DSG rks i skaduar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:28 ,

Pjes per Chrysler Voyager

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:22 ,

Shitet passat 1.9 dizel

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 22:55 ,

passat 2

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione