golf4 | Gjakovë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf4,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf4 Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Korr 13:28 ,

Ecu chip tuning

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 10:55 ,

Goma veres 205/60 R15 91V

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 09:22 ,

Goma veres 205/60 R15 91V

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 18:59 ,

Goma veres 205/60 R15

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 13:14 ,

Shes golf2 ne gjendje shum te mire

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 22:38 ,

passat 1.9 tdi 95 ac

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:27 ,

shitet golf4 benzin1.4

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 12:56 ,

Golf4 te aksidentun per pjes BLEJ

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 09:24 ,

VW Golf 4 benzin

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 18:40 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 14:48 ,

Golf4

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 11:22 ,

Golf4 1.9 tdi me i te kuqe

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 20:21 ,

Golf 4 tdi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 14:17 ,

golf4

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:49 ,

VW PASSAT 1.9TDi

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:36 ,

VW Passat 1.9 tdi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 22:02 ,

Golf.4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 19:31 ,

Shiten ose ndrrim Golfi-Traktori me Rimorio

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 19:15 ,

Shitet golf4 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 19:18 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:06 ,

Shitet vetura Golf4 1.9 TDI 4Motion

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:48 ,

Shitet

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 18:54 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 00:30 ,

Shitet ML 270 4x4 vp 2002 Rks dej mujn e 11-2018

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:12 ,

bandash +2 Goma Me Marveshje

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 23:44 ,

Shitet ose ndrohet golf4 1.9tdi

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 06:52 ,

Shitet golf4 tdi

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 12:05 ,

VW Golf 4 dizel

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 22:11 ,

VW Golf 4 tdi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 12:50 ,

Shitet golf4 1.9tdi i thjesht 3100€

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 04:50 ,

GOLF 4 1.9Tdi thjesht ne gjendje prefekte rks

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 20:19 ,

RENAULT LAGUNA ne shitje!

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 15:56 ,

Golf4: 1.6: 16w: 044917899

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 12:33 ,

Golf

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 14:42 ,

Opel combo

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 14:19 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 21:23 ,

GOLF 4 CHAMP 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 11:56 ,

golf4

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 15:18 ,

Golf4

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 14:41 ,

Prsh

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 22:22 ,

Golf 4 tdi me njo te kuqe

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 22:35 ,

VW Golf 4 tdi -03

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf4 | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf4 në kategorinë Vetura | Škoda
  • Golf4 në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • golf4 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • golf4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • Golf4 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • golf4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf4 në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • Golf4 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione