Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel corsa - Vetura Të gjitha në Gjakovë

Opel , 298
Audi , 4
BMW , 3
Ford , 2
Nissan , 2
Peugeot , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Renault , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:40 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:03 Vetura , Gjakovë

Opel corsa D

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 06:30 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:45 Vetura , Gjakovë

BLEJ OPEL CORSA B 1.5 DIESEL

12 Nën 19:35 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 04:19 Vetura , Gjakovë

Opel corsa E 1.3 CDTI VP 2015 super gjendje

7 899 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 13:30 Vetura , Gjakovë

Opel corsa

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 21:54 Vetura , Gjakovë

Mercedes

16 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 16:47 Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA NË SHITJE

500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 22:15 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Corsa B

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 22:22 Vetura , Gjakovë

Opel corsa Shitet opeli Shitet vetura

700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Sht 09:28 Vetura , Gjakovë

Mitsubishi L200

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 11:59 Vetura , Gjakovë

Opel corsa

550 EUR

16 Gush 22:25 Vetura , Gjakovë

Mitsubishi L200

10 550 EUR

14 Gush 16:41 Vetura , Gjakovë

Gipeku Nissan

550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 13:48 Vetura , Gjakovë

Opel corsa 1.7 DTI motor japan VP 2003

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 13:32 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Korr 01:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS i çlajmëruar pa tabela) - Anglez

850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 13:55 Vetura , Gjakovë

Mitsubishi 4x4

10 900 EUR

12 Korr 00:44 Vetura , Gjakovë

Shitet opel corsa 1.7 diesel

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Qer 03:47 Vetura , Gjakovë

Mercedes-Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 12:34 Vetura , Gjakovë

Opel vectra 2.0 regj 23 12 2023

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 16:11 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.7 DTI motorr japan 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 11:49 Vetura , Gjakovë

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Qer 13:23 Vetura , Gjakovë

Opel corsa 1.3 CDTI Model Facelift eco flex VP fund 2011

5 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:53 Vetura , Gjakovë

Shes Vw Caddy 1.9 Sdi

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Pri 22:24 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 17:19 Vetura , Gjakovë

Opel corsa d 1.3 CDTI VP 2011 super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 13:22 Vetura , Gjakovë

Shitet opel corsa 1.0 benzin/1992

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 11:59 Vetura , Gjakovë

opel Corsa

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 09:24 Vetura , Gjakovë

Toyota Hilux

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Jan 22:48 Vetura , Gjakovë

Opel corsa 1.7 DTI motor japan Rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 09:07 Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:50 Vetura , Gjakovë

OPEL CORSA - RKS

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 21:46 Vetura , Gjakovë

Opel corsa D

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 00:44 Vetura , Gjakovë

Opel corsa 1.3 Automatik VP 2005 muj e 11

4 050 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 09:23 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.3 CDTI VP 16-12-2013 Me dogan rks

6 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 16:43 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.3 diesel Automatik VP 2005

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 23:15 Vetura , Gjakovë

shes Opel corse

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 21:17 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.2

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Gush 23:24 Vetura , Gjakovë

Opel corsa 1.3 CDTI VP 2013 model eco Flex

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 21:33 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 04:29 Vetura , Gjakovë

Shitet opel corsa 1.4 benzin

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 06:31 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Corsa B 1.4 16v

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 06:31 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Corsa B 1.4 16v

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 06:31 Vetura , Gjakovë

Shitet Vetura Opel Corsa B 1.4 16v

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 22:18 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Corsa B 1.4 16v

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:27 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.3Cdti

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 18:41 Vetura , Gjakovë

opel corsa 1.7 diesel viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Ascona
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • opel corsa në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Alfa 156
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione