skoda octavia | Gjakovë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skoda octavia , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skoda octavia Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:46 ,

Shitet Skoda Octavia 1.4 TSI 2011

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:47 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 13:46 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:32 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 13:10 ,

SKODA Octavia 2.0 i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 13:10 ,

SKODA Octavia VRS D 4x4 i sa po DOGANUAR ����

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 14:25 ,

Shitet Skoda octavia 2008 Automatik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 07:11 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:06 ,

��SHES PIKAP CADDY 1.9 SDI PERFECT��

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Shk 16:57 ,

Hallogenka (Fari i mjegulles) per Skoda Octavia

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:11 ,

Skoda oktavia 1.6 tdi DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 10:26 ,

Skoda Octavia 2.0 BMT i sa po DOGANUR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 17:21 ,

Skoda Octavia

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 13:17 ,

Skoda Octavia 1.8 DSG

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 21:32 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 09:49 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 09:35 ,

Skoda octavia dizel

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:27 ,

Skoda octavia (laurin klemet)2.0TDI DSG

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:45 ,

Skoda octavia (laurin klemet)

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:45 ,

Skoda octavia (laurin klemet)

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 15:00 ,

Shes skoda Octavia 1.9 dizel 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 14:52 ,

Skoda Octavia 1.9 dizell

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 13:11 ,

Skoda Octavia 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Tet 11:42 ,

Skoda octavia 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:39 ,

Shitet Skoda Octavia VRS!

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 11:57 ,

Skoda Octavia VRS!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 12:33 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 11:04 ,

Viber +37745277174

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 12:20 ,

Skoda octavia

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:08 ,

Shitet

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:32 ,

Shitet skoda 1. VIT RKS

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:46 ,

Shitet skoda. 1Vit rexhistrim.

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:30 ,

Shitet skoda. 1 vit rexhistrim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:34 ,

SKODA OKTAVIA 1.9 TDI - AUTOMATIK-DSG - 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 18:03 ,

Skoda Octavia 1.8

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 16:02 ,

Shitet Škoda Octavia 1.6 Dizel

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 14:00 ,

Shes Skoden 1.6 Dizel

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 22:43 ,

Skoda octavia 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 22:13 ,

Skoda octavia

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:53 ,

skoda octavia 1.9 tdi combi

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 13:56 ,

Škoda Octavia

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:54 ,

shes mercedes vito 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 23:09 ,

Shitet Skoda Octavia 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 16:46 ,

Skoda Octavia 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:41 ,

Skoda Octavia 1.9

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 23:32 ,

Mercedes benz vito 220

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 21:52 ,

Shitet Škoda Octavia 1.9 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 12:39 ,

Škoda Octavia 2.0 -08

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj skoda octavia | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione