044 540 333 | Gjilan | Makina | Vetura

Citroën , 6
Opel , 6
Renault , 6
Audi , 3
Peugeot , 2
Seat , 2
BMW , 1
Chevrolet , 1
Mazda , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044 540 333,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044 540 333 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:56 ,

Renault Laguna GT 1.9 Dci Vp 2003 Rks 9 muj

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

Opel Combo 1.7 Dti Vp 2006 Pa Dogan

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 11:20 ,

Tauran 2.0 TDI Automatik Vp 2005 Rks 9 Muj

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:03 ,

Golf 4 1.9 Tdi (I) Tkuqe Vp 2002 Tabela BU

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 14:09 ,

Golf 4 1.9 Tdi I Thjesht Vp 1999 Rks 7 muj

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 16:47 ,

Audi 80 1.8 Benzin Vp 1988 Rks

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 18:40 ,

Passat 1.9 Tdi Automatik Vp 2003 Rks 5 muj

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 10:27 ,

Peugeot 307 2.0 Hdi Vp 2003 Rks

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 08:06 ,

Reno Clio 1.5 Dizel Vp 2002 Rks 8 Muj

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 15:53 ,

Mercedes 250 Dizel Vp 91 Rks 4 Muj

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 14:06 ,

Ushitttttttttttt

5 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 14:06 ,

Passat 1.9 Tdi Vp Fund 2004 Rks 5 muj Automatik

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 18:07 ,

Ushittttt

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:01 ,

Citroen C4 Automatik 1.6 Dizel Vp 2007 Rks

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:36 ,

Ushittt

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 15:15 ,

Mercedes B Class 200 2.0 Cdi Vp 2006 Rks Automatik

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 17:14 ,

Chevrolet Aveo 1.2 Benzin Vp 2006 Rks Km garantume

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Jan 19:26 ,

Passat 1.9 Tdi Vp 1999 Rks

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 14:20 ,

Opel Astra H 1.7 Dizel Vp 2004 Rks 1 vjet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 16:01 ,

Mercedes 190 Dizel Vp 1988 Sigurim edhe 2 muj

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 14:19 ,

Ushittt

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 19:55 ,

Mercedes E270 Avantgard Vp 2001 Rks

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:26 ,

Opel Combo 1.7 Dizel Motorr Japan Vp 2007 Pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 09:01 ,

Passat 1.9 Tdi Vp 10.10.2002 Rks

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 09:50 ,

Peugeot 2.0 Hdi Vp 2003 Rks 9 muj

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 10:46 ,

Citroen c3 1.4 Benzin Vp 2011 I sapo Doganuar

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Dhj 19:25 ,

Ushitttt

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:59 ,

Golf 4 1.9 Sdi Rks 9 muj Vp 99 2650€ fiksssss

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 15:58 ,

Citroen C5 2.0 HDI Automatik Vp 2010 Rks 1 vjet

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:58 ,

Citroen C3 1.4 Benzin Vp 2011 qmimi 3000€ fikssss

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 17:48 ,

ushitttt

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 17:52 ,

Ushittttt

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 23:01 ,

Ushittttt

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 15:50 ,

Ushitttt

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 14:28 ,

Ushitttttt

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 16:00 ,

Ushittttt

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 20:35 ,

Ushitttt

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 16:49 ,

Ushittttt

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:08 ,

Reno Clio 1.2 Benzin Vp 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Gush 22:46 ,

Ushit

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:54 ,

Ushitttt

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 16:40 ,

Ushittttt

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 18:40 ,

Ushitttt

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 20:56 ,

Ushitttt

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 06:46 ,

Mercedes CDI 220 Avangard Viti 2003 Rks

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 16:06 ,

Ushitttt

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:36 ,

Ushitttttt

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:36 ,

Ushitttt

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 15:23 ,

Ushitttt

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 20:47 ,

Ushitt

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044 540 333 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione