Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 2.0 disel | Gjilan | Makina | Vetura

BMW , 15
Audi , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 2.0 disel,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 2.0 disel Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:59 Vetura , Gjilan

Pjes per kerr BMW 118 D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 18:17 Vetura , Gjilan

Shitet bmw 320

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 12:52 Vetura , Gjilan

Bmw AUTOMATIK nga CH

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 11:54 Vetura , Gjilan

BMW F11 520D Facelift 12/2014 nga ����

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 11:42 Vetura , Gjilan

Shitet BMW 520D 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 10:21 Vetura , Gjilan

wv jeta gli 2.0 benxin viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 10:38 Vetura , Gjilan

Bmw x3 M paket

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 14:31 Vetura , Gjilan

BMW F10 2.0 Disel Xdrive

21 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 03:19 Vetura , Gjilan

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 00:26 Vetura , Gjilan

Shitet BMW X6 disel 40d

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 01:51 Vetura , Gjilan

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 08:13 Vetura , Gjilan

Bmw 2.0 disel m xdrive 049817777

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 15:14 Vetura , Gjilan

Passat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 23:13 Vetura , Gjilan

BMW 2.0 disel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 21:28 Vetura , Gjilan

Peugod 1.6 hdi viti 2011 pikap

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 17:09 Vetura , Gjilan

Pikapi caddy viti 99 rks 5 muaj

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 12:49 Vetura , Gjilan

BMW 520

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 14:36 Vetura , Gjilan

Bmw 320 d E90 viti 2009 Facelift

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 07:55 Vetura , Gjilan

Shes AUDI A5 2.0 diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 00:05 Vetura , Gjilan

Vw Jetta 2.0 TDI 2005 RKS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 12:07 Vetura , Gjilan

BMW 120 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 09:06 Vetura , Gjilan

BMW X1 2.0

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 11:48 Vetura , Gjilan

BMW X3 2.0 Disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 17:41 Vetura , Gjilan

Pasaat 1.9 disel rks

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 08:09 Vetura , Gjilan

Renault Express 1.9 Disel -95

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 2.0 disel | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione