Caddy | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 11
Opel , 7
Peugeot , 6
Renault , 5
Fiat , 4
Citroën , 3
Ford , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Sht 00:57 ,

Golf 7 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:15 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:16 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 21:50 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:24 ,

Shitet caddy

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 17:29 ,

SHITET CADDY 1.9 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 01:09 ,

vw caddy

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Korr 00:57 ,

vw caddy 2.0

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Korr 17:39 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:28 ,

Peugod 1.6 hdi viti 2011 pikap

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 22:47 ,

Shes caddy

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 20:07 ,

Shitet caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:53 ,

Shitet Renault Laguna viti 2005 1.9 dizell

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 12:18 ,

Ww Caddy 1.9 Tdi 2005 Me Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:13 ,

Caddy 1.9 TDI 5 ulse

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 23:01 ,

Pikap caddy

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 23:12 ,

Caddy 1.9 TDI 5 ulse

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 23:00 ,

Caddy 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 23:48 ,

Shitet VW Caddy skat 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 20:09 ,

V.p Audi A4 2.0 TDI 2005 E Sapo Regjistruar

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:09 ,

V.p Audi A4 2.0 TDI 2005 E Sapo Regjistruar

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:29 ,

vw Caddy

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 11:57 ,

shitet pikapi caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:09 ,

Pikapi caddy viti 99 rks 5 muaj

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 13:20 ,

Volkswagen Caddy Maxi

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 19:42 ,

Caddy 1.9 disel

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 23:37 ,

Volkswagen Caddy

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 15:57 ,

shes caddy kombin

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 23:07 ,

Golf 7 1.6 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 17:00 ,

Audi A6 2.4 benzin plin

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 18:48 ,

Shes Pikap Caddy Maxi

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Jan 12:38 ,

pikap 1.9 dizell Ndrroj

999 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:31 ,

Caddy 1350e

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 18:31 ,

Caddy 1350

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 18:59 ,

Shitet / Ndrrohet vw caddy 1.4 benzin

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 10:42 ,

Mercedes ML320 Ndrrim i mundshum

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 16:45 ,

Pikap caddy

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 20:33 ,

Picap caddy

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 19:12 ,

Shes Vw caddy Maxi

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Dhj 18:52 ,

Shes Vw caddy Maxi

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:14 ,

Caddy SDI

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 23:59 ,

Vv caddy

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 15:36 ,

shes caddy

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 07:55 ,

Shes AUDI A5 2.0 diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 16:10 ,

Opel corsa

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:30 ,

vw caddy 2.0 sdi

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:37 ,

Caddy w 1.9 sdi 2002 rks 07.05 2020

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 20:46 ,

VW Caddy 1.9 tdi viti 2009 me dogan BRJM NDRRIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 11:05 ,

Caddy 1.6 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim