Caddy | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 11
Opel , 7
Peugeot , 6
Renault , 5
Fiat , 4
Citroën , 3
Ford , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:32 ,

Pikap caddy 1.9 tdi ne gjendje prefekte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:03 ,

BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:58 ,

VW CADDY 2.0 SDI 2004 ( I DOGANUAR )

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:17 ,

Seat ibiza

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:20 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:12 ,

Tauran

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 10:21 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 09:51 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 19:57 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:08 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 11:57 ,

VW CADDY 1.9 TDI 7 ULESE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 12:21 ,

RENAULT AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:15 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 09:55 ,

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 10:27 ,

Vw caddy

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 17:32 ,

Caddy 1.9

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:35 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 11:27 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 11:19 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:27 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 15:09 ,

VW CADDY 1.6 PIKAP

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 19:07 ,

VW Caddy 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 20:05 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 16:02 ,

CADDY 1.9 TDI me Klime

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 10:29 ,

Caddy 1.9 TDI 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 10:09 ,

Caddy 1.6

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Dhj 17:40 ,

SHITET PICK UP-i VW CADDY 1.9 SDI, 1 VIT RKS,TIP-TOP

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 16:41 ,

Caddy Max 1.9TDI 2010 rks

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 01:01 ,

Opel combo nga zvicrra

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:46 ,

Shes Pikup Citroen Jumpy, nga Zvicrra

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 02:55 ,

Caddy 1.9

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 10:06 ,

Peugot 307 sw me Klim i ardhur nga zvicrra

1 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:29 ,

Golf 7 2014 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 12:54 ,

Caddy 1.9 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Tet 13:49 ,

caddy 1.6 tdi 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 13:12 ,

Shes aparat per akullore

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 20:47 ,

Shitet Caddy pikap

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 00:57 ,

Golf 7 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:15 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:16 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë All Category
  • caddy në kategorinë Vetura
  • caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Makina
  • caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Vetura
  • Caddy në kategorinë Vetura

Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione