Citroen | Gjilan | Makina | Vetura

Citroën , 449
Audi , 17
Opel , 8
BMW , 5
Fiat , 5
Renault , 5
Peugeot , 4
Ford , 3
Hyundai , 3
Acura , 1
Chevrolet , 1
Lada , 1
Mazda , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:09 ,

Citroen C5 Exclusive HDi 2.0, aksion 10% zbritje

Histora e veturës

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:06 ,

Shitet citroeni 1.9 viti 2006����

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:13 ,

Citroen Berlingo MultiPlace Orginal 1.6

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

Citroen Berlingo 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:37 ,

Citroen 1.4 Hdi viti 2008 rks edhe 3 muj klim tiptop

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:25 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:24 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:22 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 19:07 ,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:49 ,

►Citroen Xsara Picasso-2006-2.0 hdi diesel - 90ps◄

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 15:02 ,

Citroen Berlingo Multispace me 5ulese rks 11muj me.klim 2004

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 15:02 ,

Citroën C5 3.0 HDi Automatik 2011 exclusive I doganuar rks

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 20:30 ,

Citroen Jumpy 2.0 Dizel V.p2000 Me Dogan

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 19:13 ,

Citroen Nemo

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:05 ,

Citroen c3 pluriel cabriolet 2009

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 00:14 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 22:21 ,

reno clio

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:31 ,

Citroen c5

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 12:45 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 19:00 ,

I SHITUR ( AUTO SALLONI GAGI )

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 13:05 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 20:11 ,

Citroën xara picaso 1.6hdi 2008

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 10:51 ,

Shitet caddy me ulse mbrapa

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 17:19 ,

Shitet caddy life ose ndrrim me citroen jumpy/ vito..

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:01 ,

Pikap

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 22:49 ,

Dizalica zingjir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 21:10 ,

Citroen C1

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Qer 15:45 ,

Citroen

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 15:33 ,

Jumpy

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:15 ,

Citroen jumper 2.8 hdi

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 12:08 ,

Citroen Berlingo 1.6HDi

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 03:02 ,

Citroen C4 dizel

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 16:18 ,

CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 21:35 ,

Shitet Citroën c3 1.4 benzin 2009 kabriolet

Histora e veturës

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 17:09 ,

Citroen C4

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

Histora e veturës

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 23:28 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 17:43 ,

Citroën C4 Picasso

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • citroen në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • Citroen në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Citroen në kategorinë Vetura | Citroën | Jumpy
  • Citroen c5 në kategorinë Vetura | Peugeot | 508
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Ford | Ka
  • citroen c5 në kategorinë Vetura | Citroën | Nemo
  • Citroen në kategorinë Vetura | Ford | Mondeo
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Smart

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione